PantherasKiss

Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024

Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024
Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024

Ця красуня потрапила до мене прямо з офіційного сайту Guerlain, тож сьогодні у нас розпаковка і максимальний огляд цієї лімітки.

Відтінок дуде красивий і грає відтінком від холодного до теплого, дуже класно дружить з різними відтінками олівців.

Найбільше я хвилювалась, що буде тон з рижиною, але це не так.

Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024
Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024
Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024
Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024
Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024

Футляри окремо, помада окремо. Цей підхід з однієї сторони витратний по грошах для споживача, але з іншої - за велику вартість ви можете створити саме помаду «під себе», де все влаштовує від ковпачка - до відтінку та формули (металік, матова, сатин).

В одній коробочці рефіл помади, в іншій футляр.

Ліміт, ексклюзив, моя любовна-любов. Повністю металевий футляр. Для когось він здається надто важким, але я в захопленні. Якщо вагаєтесь чи вам того дзеркала треба, повірте, треба! Це МЕГА зручно.

Дзеркало відкривається автоматично як тільки ви витягуєте стік з помадою, дзеркало притискає докупи лого бренду на помаді.

Якщо замовляти не з офіційного сайту Guerlain, а з наших реселлерів, то футляр та стік помади приходять в таких коробочках.

Наноситься супер тонко, маючи десятки помад і перепробувавши все, що можна - тут слід зазначити, що я вперше бачу настільки тонке покриття. Помада кремова і лягає наче тонкою шовковою вуаллю.

Олівчик: L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil https://club.makeup.com.ua/post/37357/

Серед ефекту на губах вона мені дуже нагадує Catrice Plumping Gel Lipstic, яку знали з виробництва(

Тримається НЕЙМОВІРНО. Сама текстура приємно живить вуста і не сушить. Спочатку це сатинова помада, якщо через годину один раз цьомнете серветку, то стане матовою, але колір залишиться на вустах.

Ітак вашій увазі помада, нанесена в один шар, яка пройшла випробування:

✨ 6 годин безперервної розмови

✨ лаваш з начинкою

✨ дві склянки коли

Вважаю, що це перемога. І губи не сухі. Якщо йдете кудись без змоги підмалюватися, то це ваш продукт, ідеальна робоча помада. Ну і важливо, що швидко вона не закінчиться.

Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024 - втілення розкішного досвіду в макіяжі. Він поєднує в собі елегантний дизайн, високу якість і зручність використання.

Якщо у вас є можливість замовити в Європі з офіційного сайту Guerlain, то пакування буде неймовірним та можна буде обрати гравіювання на дзеркалі.

Вона для тих, хто хоче відчувати себе особливою кожного дня. Бо ви цього варті 💋