Вікторія М🌹

Незвичний пілінг: чи то крем чи то скраб

Незвичний пілінг: чи то крем чи то скраб

Мініатюрка 5 мл цього продукту мені дісталась від чудової krutoguuz

Памʼятаєте вмивалки з гранулами, типу рожева або зелена Nivea? Так от, моя перша думка була, що це щось схоже

Проте пілінг Dr. Spiller виявився прикольним і по дії і на вигляд

Незвичний пілінг: чи то крем чи то скраб

Спосіб застосування: крем-пілінг з жожоба нанесіть на вологу шкіру, помасажуйте особу. Змийте спонжами, змоченими в теплій воді. Потім скористайтеся тоніком відповідно до типу шкіри. Використайте 2-3 рази в тиждень.

В назві зазначено ще це крем, так воно і є

Це ніжна кремоподібна консистенція білого кольору з додаванням малюсіньких прозорих гранул, які зроблені наче з гелю, не розчиняються у воді і не травмують шкіру

Пілінг як крем розподіляється по вологій шкірі обличчя, гранули відіграють шліфувальну функцію і все разом полірують шкіру до гладенького мʼякого на доторк стану, а тон стає рівнішим

При контакті з водою не відбувається ніяких реакцій, тобто піна не утворюється, засіб не розчиняється

Я зазвичай звикла відчувати після пілінгів дуже чисту шкіру, аж до скрипу, а от саме цей не залишає відчуття стягнутості

В цілому використання сподобалось, цікавий досвід з подібним продуктом вийшов, можу припустити, що для сухого типу шкірИ найкраще підійде такий кремовий варіант

Та я все ж поки надаю перевагу ензимним пудрам🌹