Vikulyk

Шовковиста пудра для обличчя

Шовковиста пудра для обличчя

Оскільки у мене комбінований тип обличчя, то я не уявляю свій макіяж без пудри, тим паче мені подобаються бб чи тони з сяючим фінішем.

Шовковиста пудра для обличчя

Пудра знаходиться в чорній матовій упаковці і дуже оригінально оформлена в середині.

У мене відтінок "medium", він надає такої гарної, легкої, сяючої засмаги обличчю, як поцілунок сонця.

Текстура дуже ніжна і шовковиста, легко набирається на кісточку і віддається на обличчя.

Ця пудра забирає легке сяйво, при цьому не перегружує обличчя, не робить його наглухо матовим.

Це вуальна, а не камуфляжна пудра, адже покриття легке і невагоме.

Тут 15 гр продукту, тож вистачить надовго. Зручно, що є велике дзеркальце, кісточку доведеться дістати свою, хоча я ітак ніколи не користуюсь пуховиками, що кладуть в пудри.

Також хочу зауважити, що вона не ароматизована, інколи яскравий аромат пудри даратує, тому добре, що так.

Пудра підійде і для сухої шкіри, адже не підкреслює недоліків, і не сушить шкіру.

Тут немає ніяких шимерних вкраплень, проте шкіра з нею наче сяє з середини.

Тому, якщо ви шукаєте невагому пудру, яка тільки підкреслить красу вашої шкіри, не обтяжуючи її, то Vistudio Compact Palladio саме той варіант ❤️