Anna Volkova

Набір для макіяжу Real Techniques

Набір для макіяжу Real Techniques
Набір для макіяжу Real Techniques

Зрозуміла я що мені не вистачає пензликів для макіяжу!

Було в мене пару пензликів від Topface але їх вже стало не достатньо, і начитавшись відгуків я зупинилась на цих гарнюнях від Real Techniques 😊

Я трішки вчуся робити фото гарні тому тут буде збірна солянка, деякі гарні, а деякі які зробила одразу як прийшла з почти 😇

Прийшло все у дуже гарному пакуванні!

Не було ніякого неприємного аромату, єдине я помітила, що упаковка не схожа на фото дівчат з відгуків, але сподіваюсь вони просто змінили пакування!

Також після відкриття на одному пензлику була пляма, але вона легко стерлася.

А ще на одному пензлику була дуже довга ворсинка, але вона була одна, тому все це в принципі не страшно)

Найголовніше що сама якість пензликів дуже гарна! Вони ну дуже м'які та приємні на дотик, комфортно лежать у руці, тому фарбуватися ними одне задоволення!

Моїм улюбленцем поки став пензлик для нанесення і розтушовування тіней!

В порівнянні з моїм попереднім від Topface, він набагато більше та м'якіше, він ідеально підходить для створення плавних переходів, чого у мене ніколи не виходило з попередніми пензликами!

Загалом, я дуже задоволена набором пензлів Real Techniques Everyday Essentials. Вони стали незамінним інструментом у моєму щоденному макіяжі!