Spodobaieva Maryna

Натуральна пінка для вмивання "Фруктові кислоти і саліцилова кислота"

Натуральна пінка для вмивання "Фруктові кислоти і саліцилова кислота"

Чесно, бренд мене цікавив досить давно, але деякий час я відносилася скептично, ну не можуть бути такі склади за таку ціну. Особливо коли інші бренди з гіршим складом коштують в 2 рази дорожче. Тож вже використавши більше половини можу поділитися відгуком. Я досить приємно здивована, в мене були деякі переживання з приводу сухості чи реакції шкіри, але я марно переживала.

Пінка для вмивання має ніжну однорідну текстуру, дуже делікатно та дбайливо впливає на шкіру, проникаючи глибоко в пори та видаляючи забруднення. Я не можу сказати, що її потрібно використовувати тільки в період пілінгів, вона для мене дуже універсальна я б її точно рекомендувала комбінованій, жирній та проблемній шкірі. Рівень pH 4 активізує ферменти у шкірі, що сприяють швидкому відновленню бар'єрних функцій.

Склад: вода очищена, лаурил глюкозид карбоксилат, лаурил глюкозид, кокамідопропіл бетаїн, коко-глюкозид, гліцерил олеат, саліцилова кислота, гліколева кислота, яблучна кислота, винна кислота, молочна кислота, Д пантенол, алантоїн, гіпоалергенна віддушка.

Мені дуже подобається, як розбирає склади saybeautyk , взагалі саме її допис виглядав, як знак. Тож обов’язково прочитайте.

https://club.makeup.com.ua/post/33102/

У складі є моя улюблена саліцилова кислота вона досить не погано працює на моїй шкірі, дає гарну антисептичну дію, зменшує запалення, сприяє загоєнню та серборегуляції . А також:

Гліколева підходить для всіх типів шкіри, відновлює та зволожує шкіру, а також вирівнює її тон. Сприяє розгладженню зморшок, стимулює вироблення колагену та усуває рубці від акне та пігментні плями.

Яблучна кислота здатна відновлювати ліпідний шар і надавати протизапальний ефект. Вона стане незамінним помічником для власниць шкіри з гіперпігментацією.

Винна сприяє зменшенню пігментації, активно відлущує відмерлі клітини, використовується в косметології для ексфоліації, відбілювання та загального покращення рельєфу шкіри.

Молочна ніколи не викликає подразнень та лущення, але при цьому поступово відлущує ороговілий шар епідермісу, глибоко очищає пори та утримує вологу у клітинах.

Спосіб застосування: видавити пінку на долоні та рівномірно розподілити її на поверхні шкіри, через 10-15 секунд, змити теплою водою. Час від часу залишаю на трішки більше.

Зараз в основному використовую тільки ввечері, вона досить добре знімає запалення і при регулярному застосуванні досить помітно вирівнявся тон шкіри.

Натуральна пінка для вмивання "Фруктові кислоти і саліцилова кислота"
Натуральна пінка для вмивання "Фруктові кислоти і саліцилова кислота"
Натуральна пінка для вмивання "Фруктові кислоти і саліцилова кислота"
Натуральна пінка для вмивання "Фруктові кислоти і саліцилова кислота"
Натуральна пінка для вмивання "Фруктові кислоти і саліцилова кислота"