krutoguuz

ПОРОЖНІ ПЛЯШЕЧКИ ТРАВНЯ

ПОРОЖНІ ПЛЯШЕЧКИ ТРАВНЯ

Дуже подобається мені така рубрика у @Євгенія 👩.

Сьогодні вирішила нею надихнутися та показати в такому форматі свою пусті баночки.

З ліва те що закнічилося, з права заміна.

  • Про ствою вже пусту плешечку писала тут https://club.makeup.com.ua/post/34087/ вона мені подобалася, але я люблю пробувати щось нове. Тому поки замінила....

  • на МІЦЕЛЯРНА ВОДУ від бренду Eco.prof.cosmetics. Вже певний час нею користюся враження неоднозначні, тому чекайте відгук.
  • Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++

Це був санскірн, який мені дуже подобався. Я його довго економила, використовуючи інші, щоб не заважали мені потім ним насолодитися. Але зробила велику помилку, довела до того, що там було його ще багато, а термін закінчувався. Мені було його так швида викидати, що я продовжила ним користуватися ще кілька тижнів після завершення терміну. І це було жахливе рішення, бо класні хімічні фільтри в складі стали подразнювати мою шкіру, яка й так була подразнена топічним препаратом. Я його так і не закінчила до кінця, там ще трішки є. Але нарешті здоровий розсудок, зупинив і сказав мені ти що зовсім? Досить знущатися над собою.!

  • Замінила на 9Wishes, зволожувальний сонцезахисний крем

Він на суміші фільтрів, а так як я мало зараз проводжу часу саме на вулиці. То мені для того, щоб дійти на роботу і повернутися супер. Поки ним дуже задоволена.

  • Нарешті закінчилися Calvin Klein Eternity Moment, вони мені з самого початку не дуже подобалися. Трохи інший аромат ніж той, що сподобався мені в пробнику.
  • Hugo Boss Femme Femme - це не зовсім заміна, тут швидше закінчую інші. А на заміну хочу або такі ж або Armani MY WAY.
  • Майже завжди я купувала піну для гоління від NIVEA для чутливої шкіри

Дуже рідко вона змінювалася, так як я дуже рідко голюся після лазерної епіляції, то її вистачало на дуже довго. + ще хлопець іноді міг користуватися.

  • Цього разу обираючи новупобачила, що у бренду Arko в лінійці для жінок з'явилася новинка Гель для гоління "Манго та мандарин" і вибір мій був завершений, бо манго я дуже люблю. Це просто фантастика цей її аромат. хочеться голитися кожен день, а немає що 😂
  • Pantene Intensive Repair "Інтенсивне Відновлення" закінчився він мене влаштовував, але якраз коли він закінчувався я отримала набір для тестування від Makeup де був ⬇️

  • Зміцнюючий шампунь "Гудбай посічені кінчики" для пошкодженого волосся з рослинним кератином і маслом амли, який прийшов йому на заміну, але нажаль не підішов мені. З ним замість 2 днів, моя голова брудна вже в перший((( Тому я в пошуках засобів від українських брендів на заміну.
  • Mermade Night In Paris Парфумований гель для душу він мені подобався, аромат стійкий, можливо в майбутньому повтрю.
  • Парфумований крем-гель для душу, білий мускус від Tesori d'Oriente нарешті він закінчився. В мене від нього крутилася голова і запах мене душив. Його довикористовував хлопець і ті дні коли ми не пересікалися, бо я не могла знаходитися поряд через цей аромат. Не знаю, що це за така реакція, але раніше він мені подобався і в мене був з цієї лінійки кондиціонер для білизни. Дивна ситуація.

  • В якості заміни Гель для душу "Білий персик і нектарин" від Le Petit Marseillais

Вже не раз він в мене був, подобається його фруктовий та ніжний аромат.

  • Зволожуючий лосьйон з 8% сечовини з пом'якшувальною дією від Biotrade

В цілому засіб нормальний, але чогось вау не зробить, краще брати з більшим вмістом сечовини.

Тут глибше зволоження, стійкіший та приємніший аромат. Я ним задовлена в рази більше і він бюджетніше.

  • В мене була стара версія маски Маска для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина" від Garnier

Це була моя 2 банка, саме цієї з ананасом. Крута, мені подобалася.

  • Зараз буду поки без маски, але зі Зміцнюючим бальзамом-ополіскувач "Гудбай посічені кінчики" з рослинним кератином і маслом амли та Змивний засіб "Гудбай Пошкодження" для глибокого відновлення від Garnier буду чергувати їх.
  • Крем-гель з екстрактом рису THANK YOU FARMER - мені сподобаdся, ще маю 1 такий тестер, бо він був типу подвійний.
  • Сонцезахисний крем SPF50+ Thank You Farmer Sun Project Skin Relief Sun Cream SPF 50+ PA++++ - щось він мені не дуже сподобався, текстура ніби легка, але якась трішки не дуже.
  • Dott Magnetic Vibe Body Cream - очікувала більшого, згодом напишу про всі 3 пробника допис.
  • Філер для волосся з гіалуроновою кислотою від Joko Blend писала про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/39236/ . Прикольна штука!
  • Сироватка пептидна для шкіри навколо очей від Joko Blend Brightening Eye Serum - вона мені сподобалася, така поживна і одночасно легка.
  • Бар’єрний крем з екстрактом соєвих бобів та пантенолом ROUND LAB Soybean Panthenol Cream - він просто неймовірний, мені дуже сподобався. Дуже круто відновлюює.
  • Маска для обличчя "Активний ліфтинг" з екстрактом оливи від Viabeauty мені її подарувала дівчинка і вона мені сподобалася, ще й ціна на неї класна.
  • PURITO DAILY SOFT TOUCH SUNSCREEN SPF50+ PA++++ в мене було декілька цих пробників всі закінчила, дуже приємний спф. Але здається його вже не буде. Бо в них новий дизайн і я вже загубилася в ньому.
  • 4 пустих пляшечки, то був гель та шампунь з готелю. А так, як япроводила розхламлення, я його використала як мило для рук.
  • 1 пуста пляшечка з права, це також з голелю, але лосьйон. Ну такий він був, не дуже і нарешті всі закінчилися.

Два засоби про, які я розкажу нижче мені дісталися в подарунок від ksnklb за що їй дуже дякую ❤️

  • Заспокійлива сироватка з екстрактом соснових голок від Round Lab Pine Calming Cica Ampule - я її дуже хотіла спробувати і вона 10000/10, дуже мені припала до душі.
  • Зволожувальний крем із березовим соком від Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream - він теж дуже припав мені до душі, поживний та глибоко зволожує. все більше мене підкорює цей бренд. Тепер в фаворитиах не тільки їхні тканинні маски.

Пів дня писала цей допис, фух) це напевно мій найдовший допис

Що хотіли б спробувати? Або що вам також полюбилося з мого допису?