Євгенія 👩

Розпаковка подаруночка)

Розпаковка подаруночка)

Всім привіт✌️

Я знову до вас із розпаковкою святкової коробочки🥹.

Не встигла я роздивитися пакуночок від Олени, як отримала повідомлення, що отримала ще одну посилочку від красуні Швець Карина🤍 ❤️

Ця посилочка була очікуваною, бо Карина знала про мій День Народження, але не менш приємною та зворушливою. Дякую тобі, зіронька за уважність та такий гарний подаруночок, ти ж знаєш як я приємно розхвилювалася та зраділа йому❤️.

Розповідаю що було всередині👇

Розпаковка подаруночка)
Розпаковка подаруночка)

Перше, що мене зустріло - це смаколики, які були з'їдені протягом години, солодощі - це моя слабкість🤣.

Також у коробочці був великий лист з теплими побажаннями та описом подарунку. Я зраділа цьому листу, як Гаррі Поттер своєму запрошенню до Хогвартса🤣. Чому таке порівняння? Бо, пакування листа меня нагадало цей казковий фільм😍.

На жаль, я ще та нетерплячка, тому трохи розірвала конверт, бо було дуже цікаво прочитати що ж всередені). Але, це не завадить мені зберігати лист довгі роки❤️

А тепер про б'юті-подаруночки:

  • Тонік для обличчя Under Twenty Anti Acne! - я давно хотіла спробувати саме червоний тонік від цього бренду, бо зелений залишив тільки приємні враження). Про це не раз розповідала у коментарях, а уважна Карина запам'ятала моє бажання та подарувала саме його, чому я дуже рада і користуватися буду із задоволенням).
  • Олія-бальзам для губ LAMEL "HOPE" - це взагалі супер-скарб, бо Lamel, то любов). Крім того, у своєму б'юті-плані я писала, що хочу побільше українських брендів у своїй косметичці і ось отримала їх). Олійку вже спробувала, вона має дуже цікавий аромат, мені пахне свіжими булочками з корицею та цукровою пудрою. Олійка щільненька, на губах виглядає дуже гарно. Стійко тримається та дає чудове зволоження. Звичайно, що напишу про неї детальний огляд, трохи згодом😉.
  • Крем для рук "Кокос" від Mayur - це для мене здивування, бо я навіть і не знала, що у Mayur є креми для рук, чогось ніколи їх не бачила😳, але якщо б побачила, то обов'язково купила б, тому що мені подобається цей бренд). Кремом вже трохи помастилася, він має ну дуже приємний кокосовий аромат та дає гарне, базове зволоження. Ще хочу сказати, що в нього супер-зручний формат).
  • Шампунь Elseve "Розкш кокосової олії" - тут Карина знов запам'ятала, що я полюбляю догляд за волоссям від Elseve та вирішила запропонувати мені спробувати щось новеньке, бо зазвичай я купую шампунь у білій пляшечці). Мені буде цікаво спробувати новий для себе продукт, тим паче, що шампунь має доволі приємний аромат, хоча Кариана написала, що він дуже насичений, але мені ок).

Ще у пакуночку були пробнички:

  • Сонцезахисний водостійкий крем для обличчя з центелою Dr. Ceuracle - Карина запропонувала мені спробувати цей спф, сказавши, що він максимально легкий та приємний). Обов'язково спробую, всі хочуть мене привчити до спф після мого зізнання, що я ним не можу користуватися🤣
  • Легкий крем для обличчя L'occitane - в мене колись був крем для рук з серії Shea Butter, я була у захваті, тому від крему для обличчя очікую такого ж самого ефекту😍
  • Зволожуючий крем Biotherm Aquasource - з цим брендом я знайома тільки по відгукам, тому буде дуже цікаво спробувати)

Ось такий чудовий подаруночок я отримала, звичайно, що він подарував мені найприємніші враження😍. Дякую Швець Карина🤍 за таку красу та турботу, шлю обійми❤️

Дякую за увагу💕