Анна95

Обгортання- салонна процедура в домашніх умовах

Обгортання- салонна процедура в домашніх умовах

Привіт)
Я обожнюю обгортання і антицелюлітні креми. Особливо з охолоджуючим ефектом , бо з гарячим я не витримую і 5хв😅
На даний момент використовую обгортання від Joko blend.
💎Упаковка: картонна, де детально розписана вся інформація та показаний спосіб застосування. Бинти знаходяться в пакеті, що запобігає пересиханню рідини. Вони еластичні добре тягнуться і щедро пропитані засобом.
💎 Застосування та ефект: 2 бинти вистачає мені на живіт та ноги з сідницями. Витримувати треба 20 хвилин. Через 10хв починає дуже сильно охолоджувати,  але терпимо ( в порівнянні з кремом іншої марки , де мене аж трусило). Через 20хв я знімаю бинти і змиваю залишки водою. Після процедури ніяких почервонінь немає, але ефект охолодження ще відчувається десь на протязі 15хв. Шкіра гарно зволожена та гладенька та більш пружна, також зменшує набряки.
Також від обгортань має бути антицелютний ефект та схуднення за рахунок розщеплення жирів. Але я роблю це все комплексно : спорт+ масажна щітка+ скраби + обгортання,  тому така схема працює. Шкіра на стегнах та сідницях виглядає дуже гарно та приємною на дотик.

Якщо Ви ніколи не пробували обгортання, рекомендую починати з 10хв , потім доходити до 20хв
До речі для літа холодні обгортання 👌























Обгортання- салонна процедура в домашніх умовах
Обгортання- салонна процедура в домашніх умовах
Обгортання- салонна процедура в домашніх умовах
Обгортання- салонна процедура в домашніх умовах
Обгортання- салонна процедура в домашніх умовах