Чистикова Дар'я

Men's space: очищаючий гель для обличчя від Barbers

Men's space: очищаючий гель для обличчя від Barbers

Чоловічий догляд за обличчям не надто сильно відрізняється від жіночого. Шкірі необхідне базове очищення, тонізація, зволоження та живлення. Тому зараз все більше брендів випускають спеціалiзовані лінійки саме для чоловіків та їх потреб.

Продовжуючи тему актуальних доглядових засобів коханого, сьогодні хочу розповісти про очищаючий гель для шкіри обличчя від Barbers.

Пакування та основні характеристики

Гель предсталений у стильній тубі чорного кольору обємом 150 мл. Була присутня додаткова слюда поверх кришки, як індикатор захисту та першого відкриття. Кришка відкидна, не проблемна, надійно закривається з характерним клацанням.

Засіб має гелеву консистенцію середньої щільності, прозорого кольору. Має аромат такого "чоловічого одеколону", але не гучний, приємний. Також варто зазначити, що даний гель підходить для всіх типів шкіри.

Про склад

▪️ Aqua (Water): Основна розчинна речовина, базовий компонент гелю.

▪️ Cocamidopropyl Betaine: Природний поверхнево-активний агент, використовується як м'яке мийне засоба.

▪️ Disodium Laureth Sulfosuccinate: Поверхнево-активний агент, відповідальний за очищення.

▪️ Sodium Cocoyl Isethionate: М'який мийний агент, забезпечує формування піни і очищення шкіри.

▪️ Coco-Glucoside: Натуральний поверхнево-активний агент, отриманий з кокосового масла та цукру, використовується для очищення.

▪️ Sodium Chloride: Натуральна сіль, може використовуватися як загусник або антисептик.

▪️ Sorbitol: Вологозберігаючий компонент, допомагає підтримувати вологу шкіри.

▪️ Centella Asiatica Extract: Екстракт рослини, яка має заспокійливі та протизапальні властивості.

▪️ Glycerin: Вологозберігаючий засіб, допомагає зберігати вологу в шкірі.

▪️ Phospholipids, Sphingolipids: Ліпіди, які можуть бути використані як емолієнти та зволожувачі для шкіри.

▪️ Niacinamide: Вітамін B3, відомий своїми зволожувальними та освітлюючими властивостями.

▪️ Allantoin: Заспокійливий та зцілюючий компонент для шкіри.

▪️ Panthenol: Про-вітамін B5, заспокоює та зволожує шкіру.

▪️ Hydrolyzed Collagen: Гідролізований колаген, використовується для зволоження та зміцнення шкіри.

▪️ Polyquaternium-7: Полімер, що зберігає вологу і покращує текстуру шкіри.

▪️ Parfum (Fragrance): Ароматизатор.

▪️ Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone: Консерванти, що запобігають розвитку мікроорганізмів у продукті.

Враження від використання

Очищаючий гель при контакті з водою утворює щось типу лосьону, котрий при подальшому розподіленні по обличчу піниться. В цей час чутно віддушку, добре що вона не є різка і взагалом доволі приємна.

За що особисто мені подобається бренд, всі засоби мають відносно спокійну та не гучну віддушку, котру чутно лише зблизька.

Після змивання, запаху на шкірі не залишається ніякого. Сам процес та час змивання відносно довгий, із-за активної піни навіть при мінімальній кількості засобу, раджу використовувати його прям під час прийняття душу 🚿

Очищає обличчя буквально "до скрипу". При тому немає відчуття сухості, стягнення чи чогось зайвого.

За декілька тижнів користування, шкіра коханого стала виглядати набагато краще:

Зменшились запалення за рахунок активних компонентіву складі, шкіра стала більш матовою та гладенькою на дотик. Також на обличчі деякий час залишається приємна та легка прохолода.

З мінусів можу зазначити те, що необхідно уникати попадання гелю в очі та на слизові оболонки, що під час вмивання доволі складно робити.

Можу рекомендувати цей засiб як базовий догляд за обличчям, чоловіку засіб сподобався і, головне, підійшов.

Дякую за увагу ❤️