Tanserb

Maybelline New York Lifter Gloss у відтінку 03 “Moon”

Maybelline New York Lifter Gloss у відтінку  03 “Moon”
Maybelline New York Lifter Gloss у відтінку  03 “Moon”

Дуже люблю ці блиски! Ось прямо у саме серденько. На сьогодні в мене їх три. А з полу прозорого “Moon” я почала. До речі, не можу знайти ніякі недоліки в цих блисках. Блиски чудові

Maybelline New York Lifter Gloss у відтінку  03 “Moon”
Maybelline New York Lifter Gloss у відтінку  03 “Moon”

Спочатку розповім про основні характеритсики блисків, а потім про героя сьогоднішнього допису.

Дизайн – приємний, стильні. Туба прозора, з товстими стінками, наче льодяник. Хоч і місця у косметичці займає немало )

Аплікатор – достатньо великий. Для блисків це дуже зручно. Не треба багато разів занурювати аплікатор до туби.

Аромат – солоденько-цукерковий, ніжний та дуже приємний. Трохи відчувається на вустах після нанесення

Текстура не дуже рідка, не пливе на шкірі вуст, навіть без олівців

Комфорт на все 100%. Вустам дуже приємно з цими блисками. Вони не липкі, дуже легкі та ніжні. Чудово зволожують шкіру вуст, навіть сильно суху (мій досвід)

Фініш – чудовий глянець

Стійкість – блиск є блиск. Але ці блиски, завдяки своїй не дуже рідкої текстури, все ж таки, трохи більш стійкі, ніж інші. Але, звісно, після перекусу треба відновити, та і після кави краще теж відновити

У мене в колекції три відтінки цих блисків – 03 Moon, 04 Silk, 23 Sweetheart. Герой сьогоднішнього допису - 03 Moon. Свотчи я робила спільні трьох відтінків, бо вважаю так краще для порівняння відтінків

Відтінок 03 “Moon” – дуже ніжний, напівпрозорий (майже прозорий) з легким рожевим підтоном, та з великою кількістю зовсім дрібненьких сяючих різноколірних. Я би сказала мікрочастинок. Їх аж ніяк не відчуваєш тактильно. В тіні, чи при розсіяному світлі ці сяючі частинки не видимі, вони працюють, наче, світло відбивні частинки.

А ось коли на блиск попадає сонечко – починається магія! Ці мікрочастинки сяють та блискочуть різними кольорами, наче іскорки.

А ось так виглядає цей блиск, якщо його нанести зверху на олівець для губ

Скоро покажу і свої інші відтінки! А ви знайомі з цими блисками? Які кольори у вас?