Zhukovka 🌸

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Я обожнюю своє натуральне волосся і останні роки насолоджуюсь рідненьким русяво-золотавим кольором 🌾 І ось такі 10 переваг я відзначила для себе 😜

1) Унікальний колір волосся

Русяве з рижинкою волосся завжди привертає увагу завдяки своєму неповторному яскравому і чарівному відтінку.


2) Легкість у підборі зачіски

Мій колір волосся гармонійно виглядає з різними типами зачісок, будь то коротке каре або довжина до пояса


3) Переваги у догляді за волоссям

Русяве з рижинкою волосся зазвичай менш примхливе у догляді, зберігаючи свою насиченість та блиск надовго !


4) Сонячні відблиски на волоссі

При природному освітленні волосся набуває красивих золотистих відблисків, що додає образу чарівності і привабливості


5) Компліменти від оточуючих

Мій унікальний колір волосся часто викликає захоплення і позитивні відгуки від інших людей, я часто отримую компліменти


6)
Вираження індивідуальності

Русяве з рижинкою волосся виділяє з натовпу і підкреслює унікальність своїм вогняним сяйвом


7) Підбір макіяжу та одягу

Різноманітні відтінки макіяжу та одягу гармонійно поєднуються з русявим з рижинкою волоссям, дозволяючи легко створювати різноманітні образи

8) Захист від сонця

Русяве з рижинкою волосся має природню схильність до менших пошкоджень від ультрафіолетових променів

9) Візуальне омолодження

Такий колір волосся робить обличчя більш свіжим і молодим і підходить людям будь-якого віку


10) Україна

Русяве з рижинкою волосся підходить моїм блакитним очам і в поєднані нагадують Україну 🇺🇦

Де золотаве волосся - то колоски , а очі - то ж небо 🌾

#myperfecthaircolor

Я хотіла щось незвичайно яскравого і особливого , тому для свого образу обрала поєднання білого та рожевого, які неабияк пасують моєму золотавому кольору волосся 💮 Це тріо ніжне і вибухове водночас ✨

Обожнюю русяві коси, тому вирішила додати саме плетений варіант зачіски - золотаві колосочки )

Як тобі мій образ ? 🌸

Всі використанні продукти додаю до списку 🙂