krutoguuz

Приводимо мужчинчиків до ладу

Приводимо мужчинчиків до ладу
Приводимо мужчинчиків до ладу

Якщо ви постійно мене читаєте, то хоч раз помічали фразу при викидушках "Хлопець придбав, а я закінчувала, бо йому не сподобалося". Таке було часто, але до одного дня. До нас прийшли гості і якось мова зайшла про шампунь. І друг сказав, я давно користуюся доглядом від Barbers і мені дуже подобається. В хлопця очі загорілися і він захотів спробувати.

І от вже більше двох тижнів його тестування позаду і що я можу сказати:

Є фото до, як виглядало волосся на ранок з його попереднім шампунем і як воно виглядає зараз.

Він миє голову щодня, тому навіть такий результат це вау! Бо іноді коли немає води це виглядає не прям жахливо.

Наступне фото відразу після миття. Волоссядуже гарно розсипається, через те що менше стала жирнитися голова, то зникла лупа.

Сама текстура та аромат шампуню:

Колір прозорий та досить рідкий. Добре вмпінюється, на його голову достатньо 1 натиску помпи. Аромат легкий і приємний.

Я навіть кілька разів пробувала мити ним голову, 2 дні в мене голова добре торимається. Це якраз мій нормальний графік миття.

Хлопець дуже задоволений продуктом і поки сказав, що він найкращий за останній час. Тому я нарешті задовлена, що ми йому підібрали засіб на постійну основу.

А чим миють голову ваші чоловіки?

Приводимо мужчинчиків до ладу
Приводимо мужчинчиків до ладу