Mandarinka

Набір для догляду Joko Blend Silky Touch на жирному тонкому волоссю

Набір для догляду Joko Blend Silky Touch на жирному тонкому волоссю

Мені вгодити складно, а моїй шкірі - ще складніше. Так, при неправильному шампуні - дуже швидко з’являється зуд і лупа, і доводиться шукати новий засіб. З бальзамами вгодити трошки легше, але тонке волосся схильне плутатись, тому не хочеться мати з цим проблем.

Набір виглядає як повноцінний подарунковий: яскрава коробка, топовий український бренд, покроковий догляд. Але коробка не розкриває всіх таємниць, і всередині ми маємо ще і мішечок в якому ретельно запаковані товари (також добротний і брендований).

Переходимо безпосередньо до наповнення.

Набір для догляду Joko Blend Silky Touch на жирному тонкому волоссю
Набір для догляду Joko Blend Silky Touch на жирному тонкому волоссю
Набір для догляду Joko Blend Silky Touch на жирному тонкому волоссю
Набір для догляду Joko Blend Silky Touch на жирному тонкому волоссю
Набір для догляду Joko Blend Silky Touch на жирному тонкому волоссю

Я побоювалась брати набір, оскільки мала упереджене ставлення до безсульфатних шампунів, бо як правило вони погано промивають волосся і погано піняться.

Про цей шампунь від Joko Blend я детально розписала в окремому відгуці: https://club.makeup.com.ua/post/37717/

✔️ Цей безсульфатний шампунь чудово піниться.

✔️ Ефективно очищає шкіру голови. Лише один раз помітила, що волосся недостатньо свіже, використала більш агресивний шампунь і знову повернулась до цього.

✔️ Витрачається економно.

✔️ Ідеально підходить для щоденного використання на жирному волоссі.

✔️ Не викликає свербіжу або лупи.

Бальзам мене одразу приємно порадував, оскільки в комбінації з шампунем з набору я одразу відчула як набагато легше розчесується моє волосся. Я зараз абсолютно перестала користуватись масками, а цей бальзам розлінив мене, що я його тримаю 2-3 хвилини і все.

Повний відгук на бальзам: https://club.makeup.com.ua/post/38492/

✔️ Бальзам забезпечує легке розчісування. Особливо помітно після попереднього дуету, де шампунь плутав волосся і прочісування було складним.

✔️ Волосся виглядає доглянутим і не пушиться.

✔️ Достатньо залишити на волоссі всього 2-3 хвилини для чудового результату.

✔️ В результаті отримую блискуче та зволожене волосся.

Я вимила волосся, залишила бальзам на ньому на 3 хвилини, а потім застосувала спрей для волосся Tink. Далі я дочекалася, поки волосся повністю висохне, не розчісуючи його. Як видно, волосся легко розчісується, не заплутується, і, незважаючи на експеримент, воно має блиск.

Звісно я рекомендую даний набір. Через щоденне використання шампунь у мене вже закінчується, а от бальзам у мене надовго. Тому планую протестувати і інші шампунії з лінійки Joko Blend.