Кузя Ю-а

Натуральні гігієнічні прокладки з аніоновим чіпом Feel Fine

Натуральні гігієнічні прокладки з аніоновим чіпом Feel Fine

Чому Feel Fine? Ось так сходу можу накинути купу бонусів.

Наприклад:

  • виготовлені з натуральних матеріалів

(Вони мягусенькі на дотик, нічого не пріє, не шерудить і тим більш не заважає)

  • поглинає багато рідини (у кого рясні критичні дні, вам сюди).

(Бо використовується японський поглинач, якого просто немає в прокладках з мас-маркету).

Реально, це якийсь інший рівень комфорту. Я підсіла на них 😂.

І накінець то, менше думаю про те, чи можу я протікти. Скоро ця звичка взагалі атрофується, завдяки якісним гігієнічним засобам від Feel Fine.

Натуральні гігієнічні прокладки з аніоновим чіпом Feel Fine

Кожен виріб оснащений спеціальним аніоновим чіпом — зеленою смужкою, в якій безперервно генерується до 6100 аніонів, що запобігають розмноженню патогенних бактерій. Завдяки SAN-DIA, виробленого в Японії, вони негайно поглинають рідину та захищають від протікань.

І вони просто надзвичайно мягенькі. Крильца чудові лягають по формі любих трусиків та є надзвичайно тоненькі.

Кожний засіб упакований в індивідуальну упаковочку!

Доречі, відсутні любі ароматизатори. Бо аромат і пахучки не потрібні, коли є відмінна гігієна. А тут, до того всього є чіп, що вбиває усі мікроби, які і створюють ті дивні аромати. Бо кров по суті, без аромату.

А знаєте, яка ще найбільша фішка? Вони екологічні, і не шкодять природі, на відміну УСІХ ІНШИХ! Вони швидко розкладаються!

Особливості гігієнічних прокладок з аніоновим чіпом бренда Feel Fine:

- виготовлені з безпечних органічних матеріалів;
- не створюють парникового ефекту;
- гнучкі, тонкі та приємні на дотик;
- надійно прикріплюються на спідній білизні;
- не створюють дискомфортних відчуттів під час експлуатації;
- кожен виріб зберігається в індивідуальній упаковці;

Представлені в некласичному форматі, адже от ця мука з крапельками відсутня. Все прозоро та просто. Є денні, нічні та щоденні. Маркетинг, що перевершив маркетинг купи років :) Аплодую :)

І так, тепер я не хочу змінити прокладку кожні 40 хв, бо мені дискомфортно. Клас, приємно радити хороші та якісні речі.