Фісташка

Глибоке зволоження для кучерявого волосся: відгук на маску Lola from Rio

Глибоке зволоження для кучерявого волосся: відгук на маску Lola from Rio

Вхідні дані:

У мене хвилясте - кучеряве (кожен локон по різному), тонке волосся. Волосся не фарбоване, але маю трохи сивини.

Основні проблеми: пух, тьмяність.

Це покупка із категоріі: Жертва ТікТоку

Побачила багато захоплених відгуків і вирішила теж спробувати.

Баночка з маскою виконана з тонкого пластику, має круглу форму. Кришка закручується міцно. Загалом упаковка досить дешева, але зручна.

Дизайн як на мене непоганий. Баночка чорного ольору з нанесеною основною інформацією. Нічого зайвого

Маска досить густа, таке собі напів-розтоплене масло. Має трохи жовтуватий колір. Вона приємна на дотик і розтає трохи під дією тепла руки.

Маска має яскраво виражений аромат. Цей запах солодкий, але мені подобається. Він тримається ще трохи на волоссі після сушки, але він не є дуже навязливим

Маска дуже приємна в використанні, вона мяко і легко розприділяється по волоссю.

Я використовую її двічі на тиждень замість кондиціонеру. Наношу на віджате волосс на 3 хвилинки і змиваю проточною водою.

Також раз на тиждень роблю глибоке кондиціонування:

  1. Мию голову шампунем
  2. На віджате волосся наношу маску
  3. Вдягаю шапочку для душа і прогріваю волосся феном
  4. Замотую рушником чи тюрбаном.
  5. Чекаю 20 хвилин і змиваю прочною водою.

На фото ви бачите результат від використання маски на 3 хвилини замість кондиціонера. Навіть в такому варіанті добре видно результат і різницю. Волосся більш блиску че і живе.

Загалом маска має накопичувальний ефект і тому з часом вигляд волосся все краще і краще.

Маска мені дуже сподобалась. Вона гарно живитиь і зволожує волосся, легка у використанні і досить економна. Виконує свою роботу на 100%.

Однозначно повторю покупку.