DARIIAKOVACH

MASCARA ФЛАГМАНИ

MASCARA ФЛАГМАНИ

Привіт, красунечки 🕊️

Пропоную порівняти 3 топові туші, які у всіх на слуху і зараз є флагманами у брендів.

Прошу написати вас свій рейтинг в коментарях, 1-це найкраща, 3-це найгірша 🤍

MASCARA ФЛАГМАНИ

Почну зі своєї новинки, яку отримала від MUC нещодавно

Користуюсь нею щодня вже тиждень і дуже мені вона до душі

Зручна силіконова щіточка, яка профарбовує кожну війку, підіймаючи, видовжуючи і додаючи обʼєму

Гелева формула з провітаміном B5

Насичено чорна, з крутим флаконом і дизайном

Стійкість впродовж дня, нічого не відбивається та не тече.

Власне оцініть ефект самі👀

Її я отримала разом з величезним боксом на річницю MUC, а це було ще восени. Вона значно так підсохла, та малює все так само гарно

Щіточка для мене має форму 8, а також вона доволі пухнаста

Футляр гладкий і простий, доволі довгий)

Нею зручно промальовувати вії

Стійкість тут не сильна, на вітрі від сліз, на жаль, вона тече. Але її можна змити водою легше за своїх суперниць і це мені подобається

Ну і ефект, оцінюйте самі👀

Вона у мене з січня. Найдорожча з трьох

Вигляд у неї приголомшливий, також зручна силіконова щіточка конусної форми

Вона дуже гарно подовжує вії, насправді її дуже полюбила і вона була моєю улюбленицею

Ефект від неї вражаючий

Стійкість чудова, впродовж дня жодних змін, вона не тече

А от змити її найважче з усіх, хоча це також робиться теплою водою

Просто погляньте на ефект 👀

Отже, підсумуємо?

Мій власний рейтинг

  1. Maybelline Firework
  2. Loreal Panorama
  3. Lamel Oversize

Новинка від Maybelline посунула мою улюбленицю, адже її легше змити, а також вона виглядає доволі природньо на очах, та не утворює грудочок взагалі

Також її не треба розмальовувати. Бо з LoReal треба було чекати доки вона стане такою, як треба

Власне Loreal дає гарний обʼєм, не відбивається, взагалі одне задоволення нею користуватись. Та важкувато змивати і її ціна вдвічі більша за Maybelline, а туш для мене-це розхідник за який я не готова платити більше

Lamel, на жаль, вона програє для мене. Адже часто утворює грудочки і лапки павучка, на вулицю з нею вийти важко, бо є ризик стати пандою

Та як для бюджетного варіанту вона хороша

А який ваш рейтинг?

Обіймаю🤍