Ксенія 💫

Гігієнічна помада з захистом спф.

Гігієнічна помада з захистом спф.

Вітаю, чарівні 😘!

Турбота про губи в мене на постійній основі - це як догляд косметичними засобами, так і харчування (вода, жири і т. д). Я прекрасно розумію, що лише косметикою не врятувати нічого, впершу чергу повинна бути підтримка організму зсередини. А косметичні штучки можуть допогти в цьому.

Натискай "Дізнатись більше". 👇

В мене досить багато гігієнічних помад - вони скрізь:в сумочках, косметичках, на туалетому столику. Тому сьогодні про одну, яка в мене лежить в шухлядці, коли я готуюся до макіяжу. Це Norwegian Formula Lipcare SPF20 від Neutrogena.

Бальзам рекомендується не тільки для пом'якшення губ, але й для захисту від ультрафіолетового випромінювання. Має 4,8 грами.

Бальзам без будь-яких фарбуючих або сяючих добавок, тому виглядає безбарвно,

білого кольору. Спочатку, коли продукт новий, його здається важко нанести, але після першого нанесення, верхній шар стирається і нанесення стає плавним та легким.

Аромат восково-косметичний, ненав'язливий, ледь відчутний, що приємно, якщо його використовує і чоловік.

Смак на губах відсутній. Це взагалі прекрасно!

Стрижень та основа, як одне ціле. Здається, що ніщо не здатне його зламати та вирвати. Він лежить щільно, не хитається, стінки туби не торкає. Тут до якості взагалі нема питань.

Не скажу, що склад мене вразив. Дуже багато синтетичних компонентів, мікрокристалічний віск. Так, ближче до кінця списку є кілька олій та вітамін Е, але при такій основі це навряд чи допоможе),якщо у вас надсухі губи.

Рицинова олія - живить і пом'якшує шкіру

Парафін - загусник. Це та сама "плівочка" в догляді. Нешкідливий, але і мало чим корисний.

Isopropyl Myristate - емолент, завдяки якому бальзам тане, а не лежить товстим шаром.

Бджолиний віск (Cera Alba) - пом'якшує та загоює.

Етилгексил метоксициннамат - УФ-захист (досить середньої дії, тому зрозуміло, напевно, чому лише 20)

Ізодецилнеопентаноат - пом'якшує

Bisabolol - заживлення та антисептичні дія

Крім парафіну та бджолиного воску до складу входять два види воску:

мікрокристалічний віск - загусник, емульгатори.

віск канделільський молочайний - для надання твердості та підтримки належної консистенції.

Що у висновку? Зовсім посередній склад, звичайний.

Що мені, як користувачу, важливо при виборі та подальшій оцінці гігієнічного бальзаму:

●зволоження губ;

●пом'якшення ;

●заживления тріщінок ;

●усунення шелушіння.

Бальзам лягає на губи тонким блискучим шаром, тому він економічно витрачається. При нанесенні на губи не залишає особливої жирності після себе та липкості. Це саме те, що потрібно мені, аби підготувати губи до подальшого нанесення помад, блисків.. поки я наношу тональний засіб.

Стрижень добре ковзає поверхнею губ. Він не жирний, абсолютно не липкий. На губах я не можу сказати, що помітно досить блищить. Помірно. Вже через хвилин 15 цей блиск щезає і залишається лише пом'якшення.

Плівку на слизовій оболонці не утворює і це великий плюс.

Поверхня губ пом'якшується приблизно через 5-7 хвилин. Якщо губи надто сухі та потріскані, то можна інтенсивніше нашарувати бальзам і повторювати цю дію. Але відверто скажу, що це не той бальзам, який врятує. Раджу все ж таки щось поживніше, як наприклад цей (код товару: 693247)

https://club.makeup.com.ua/post/15140/

Мені подобається, що бальзам не розтікається на губах, немає такої жирності, що тане. При цьому на губах залишається тривалий захист та зволоження.

Після лягає будь-яка помада набагато краще. Це для мене як прешампунь до шампуня 😁. Така собі база, яка служить фундаментом.

Бальзам готує шкіру, пом'якшує її і робить поверхню більш гладкою та ковзкою.

Це засіб не для проблемних губ, не лікувальний тим паче. Це класичний бальзам.

Наявність фільтру з захистом від спф, як на мене, історія також відносна.

У доні більш сухуваті губи, тому додала ще приклад на ній.

Усім гарного дня 🌞 та прекрасних посмішок!

З повагою, Ксенія ✨