Astro beauty

Мої порожні баночки травня

Мої порожні баночки травня

Комʼюніті привіт )

Сьогодні ділюсь з Вами своїми порожніми баночками за травень🤗

Розпочинаю з результатів минулого project pan :

Минулого місяця закінчила блиск-плампер від Astra та бальзам для губ від Mermade. Прочитати останній звіт по project pan можна тут :

https://club.makeup.com.ua/post/37645/

Мої порожні баночки травня

Крем для обличчя з ромашкою та вітаміном F від Sue - моє перше знайомство з цим українським виробником і одразу не зовсім вдале.

Найбільший мінус цього крему це його жахливий запах. Я з тих дівчаток яким подобається косметика із ароматом, із незначною віддушкою, проте зараз цього крему зовсім не легка від душка, а навпаки.

Цей крем має шалено різкий та дуже дуже насичений аромат ромашки, тому я дуже чекала коли використаю це засіб до кінця.

Другий очевидний мінус - те, як лягає цей крем на шкіру обличчя.

Крем за консистенцією є доволі щільним, не одразу поглинається шкірою , а після певного часу нанесення відчувається на шкірі маслянистою маскою.

Тому одначно купувати цей крем вдруге я не стану.

Крем для шкіри під очима з гіалуроновою кислотою від Hollyskin -

крем мені сподобався. Базовий крем під очі, швидко поглинається шкірою.

Зволожуючий тонер від 1stly - базовий тонер, який готує шкіру до поглинання подальшого догляду. Сварити цей тонер не буду))

Убтан для обличчя від Lapush - засіб, що жив у мене надзвичайно довго))

Але буду його хвалити - цей засіб є натуральним, адже він створений із трав.

Чудово очищує шкіру та вирівнює тон.

Єдиний мінус для мене - те, що потрібно наловчитись додавати достатню кількість води та замішуаати продукт , бо трошки ліньки 😀

Пінка для інтимної гігієни від Lapush - ніжна пінка. Купувала вже дуже багато разів.

Гіалуронова тонізуюча сироватка для обличчя від Lapush - вперше тестувала уей продукт. Класна базова зволожуюча сироватка.

Міцелярна вода від Garnier - база всіх баз. Всі нею користувались та тестували. Зараз використовую мійелярну лише, щоб знаття макіяж очей.

Геля для душу Cherry blossom від Hollyskin - класний гель для душу, який обовʼязково повторю.

Про нього вже писала у дописі :

https://club.makeup.com.ua/post/32603/

Адаптивна тональна основа The One від Oriflame у відтінку Alebastr- на диво ця тонадьна основа мені сподобалась. Класно виглядала на шкірі та підійшла мені за відтінком.

SPF крем від Oriflame - базовий сонцезахист, за тим що зазначає виробник має дуже добре захищати. Але однозначно не мій фаворит - я все ще шукаю спф, який буде легко поглинатись шкірою.