Limoni

Janeke Limited проти The Original. А чи є сенс переплачувати? Повний огляд обох включно з вагою

Janeke Limited проти The Original. А чи є сенс переплачувати? Повний огляд обох включно з вагою
Janeke Limited проти The Original. А чи є сенс переплачувати? Повний огляд обох включно з вагою
Janeke Limited проти The Original. А чи є сенс переплачувати? Повний огляд обох включно з вагою

Я ношу часто то одну, то іншу в сумці і жодна щетинка не зламалась/погнулась. Обидві легко чистяться, гарно допомагають укласти волосся на фен. Не ламають волосся. Обов’язково вичісую маску/бальзам нею.

Це справді чудовий подарунок для мами/сестри/подруги.

Janeke Limited проти The Original. А чи є сенс переплачувати? Повний огляд обох включно з вагою
Janeke Limited проти The Original. А чи є сенс переплачувати? Повний огляд обох включно з вагою

Падала, і не раз, і на плитку, і з доброї такої висоти - все гаразд, ні сліду падіння. Але мені подруги казали, що так ламали цю щітку 🥸

Бачила відео, де пані жалілася, що Janeke розклеїлась, бо вона *звук барабану* мила її завжди в помудомийці... Цейво, не треба так, милом чи шампунем 2 хв. руками/губкою/щіткою цілком достатньо 🥰

Термін експлуатації - 6 місяців.

Плюси в обох щіток однакові.

В Limited хромоване металеве напилення.

В цьому вся краса і в цім недолік… золоте напилення стирається на боках. Гортайте фото, максимально намагалася передати. Я не бачу в цьому великого недоліку, то вже треба дуже сильно приглядатися щоб побачити.

Срібна, напевно, не стирається, бо вона ітак срібна. Це буде мою наступна покупка Janeke.

Вага - 70 грамів. Вона також і за розміром більша ніж The Origina.

Термін експлуатації - 1 рік.

Легка, вигідніша по вартості, є багато варіантів комбінації кольорів.

Колір трііішки став світліший на кінчиках, але я це помітила вперше, коли робила фото, в житті взагалі не помітиш.

Ідеальна щітка.

Вага - 51 грам.

Скільки би я щіток не пробувала, жодна мене не розчісує як Janeke. Це який зовсім інший рівень розплутування і масажу.

Ціна: Враховуючи, що це щітка на роки, то виходить адекватно за якісний продукт.

НЕ ДЕРЕ! В неї мʼякі щетинки і вони наче вузлики спускають донизу, а не затягують їх тугіше як звичайні щітки.

А яка у вас Janeke, яку б обрали? Чи ви знайшли навіть кращу щітку 👀 Розповідайте, буду рада почути ваші думки