Lytvynenko

#garniertest | Нарешті я спробувала всі ці засоби

#garniertest  | Нарешті я спробувала всі ці засоби

Дякую Мейкапу за можливість отримати такий боксик бонусом, використавши промокод 🥰

Я довго не відкривала продукти, скажу чесно. І навіть не планувала всі залишати собі. Але потестити можливість мала і ділюся враженнями.

Розпаковка мішечка-бокса - тут: https://club.makeup.com.ua/looks/37749/

Це гіалуронова тканинна маска-желе, що перша після в хід для тестування.

Пакування: стандартне для такого виду продуктів. Вага-27г.

Аромат: свіжий, приємний.

Лекало: +/- підходяще

Есенції достатньо.

Ефект: більш рівний тон, зволожена шкіра без липкості, приємна свіжість та прохолода на обличчі, прибирає ознаки втоми.

Враження від використання: в спеку дуже приємна маска, що дійсно охолоджує шкіру і дає відчуття свіжості. Сподобалася!

Нічна сироватка з вітаміном С для зменшення видимості пігментних плям, зморшок та вирівнювання тону шкіри обличчя. Перейшла в користування чоловіку, але він і не в захваті від цього 😂 + додатковий, на його думку, зайвий рух після вмивання)

Пакування: затемнена скляна баночка зі зручною піпеткою (набирає продукт відмінно), обʼємом 30 мл. Як для сироватку із вітаміном С - надто велике горлишко, досить швидко окисляється, при тому, що стоїть в темному приміщенні.

Консистенція: рідка, слизька, ковзає та розподіляється по шкірі чудово.

Аромат: цитрусовий, приємний.

Ефект: дає не дуже приємну липкість, що з часом зникає, після нанесення крему. З видимого ефекту- трохи більш рівний тон шкіри.

Враження від використання: не знаю, скільки часу треба, аби вона почала працювати зі зморшками, і чи буде взагалі, але з поверхнею шкіри нічого поганого не робить. Навпаки-трохи висвітлює та вирівнює тон. Має місце бути.

Крем з вітаміном С для тьмяної шкіри навколо очей, з ефектом зменшення видимості темних кіл і надання сяяння. Користуюся сама, щоранку.

Пакування: пластикова туба із кришкою з різьбою (не люблю такі, мені не зручні) та прозорим носиком. Обʼєм продукту - 15 мл.

Консистенція: легкий крем дуже гарного золотистого кольору з шимером.

Аромат: кремовий, ледь відчутний цитрус.

Ефект: шкіра під очима сяюча, гарно зволожена та пружна. Жовтизни від крему не помітила.

Враження від використання: нічого поганого мені крем не зробив, а більш здоровий вигляд шкіри під очима мені подобається. Буду користуватися далі)

Зволожувальний легкий крем з AHA-BHA кислотами та вугіллям, для надання матовості шкірі обличчя. Дістався чоловікові і він ну дуууже задоволений. Напишу нижче чому.

Пакування: скляна прозора баночка, обʼємом 50 мл із чорною пластиковою кришкою. Такі баночки не люблю через те, що треба лазити в ємність пальцями чи шукати лопатку.

Консистенція: крем чорного кольору середньої щільності.

Аромат: різкий, нагадує засоби з поміткою "For man", це мій чоловік і зацінив.

Ефект: зволожена і не перенасичена шкіра, що має матовий фініш та пружне на дотик обличчя.

Враження від використання: чоловіку сподобався, на літо цей крем легкий, не забиває пори та не надто сяючий. Користується із задоволенням.

Cонцезахисний денний флюїд з вітаміном С для надання сяяння шкірі обличчя, SPF50+

Пакування: пластикова туба, обʼємом 40 мл, із кришкою з різьбою та тоненьким та дуже зручним носиком.

Консистенція: досить рідкий та легкий крем персикового кольору.

Аромат: цитрусовий, досить яскравий, але не дратує.

Ефект: цей крем не підлаштовується до мого обличчя по тону, на жаль і використовувати його в цій зоні не можу. Надто темний, особливо при нанесенні методом двох пальців. Фініш сяючий і для мене важкуватий. Недоліки не приховує.

Враження від використання: залишила для тіла, адже на обличчі він мені аж ніяк не підійшов. Ну навіщо тут цей пігмент? 🙄

Цікавий досвід користування новими для мене продуктами, особливо сподобалася тканинна маска Hyaluronic Cryo Jelly Sheet Mask та непогані враження від крему під очі Vitamin C Eye Cream.

А чоловіку зайшов Pure Active Daily Mattifying Air Cream.

Дякую за увагу 💝