inspirit_inspires

Глітери Colour Intense x Mavka ВЕЛИКИЙ огляд та ідеї макіяжів (^3^)/~☆

Глітери Colour Intense x Mavka ВЕЛИКИЙ огляд та ідеї макіяжів (^3^)/~☆

Незважаючи на те, що багато кінокритиків обклали тапками новий мульт «Мавка», я придбала 7 відтінків гліттерів від наших улюблених Колор Інтенс. Зараз розповім, варто воно того чи ні, покажу свотчі, опишу кожен колір і навіть покажу парочку ідей для макіяжу 😉

Глітери Colour Intense x Mavka ВЕЛИКИЙ огляд та ідеї макіяжів (^3^)/~☆

Відтінок 1 не брала, так як по фотках він надто схожий на 2, але постараюся розгорнуто розповісти про решту 💛

Так що продемонструю тобі фото та видосик як ця краса красується та переливається.

Відтінок 2 Лісова пісня 🌼

Насправді такий відтінок — база глітерних продуктів, я його часто зустрічаю і особисто мені він уже трошки набрид)

Наноситься комфортно, його в принципі видно, переливається біло-зеленим сяйвом, можна нанести на губи або як хайлайтер для надання інопланетності твоєму образу 🌙

Відтінок 3 Поцілунок кохання 🫶

Чесно? Розчарував. У баночці він незвичайний, переливається фіолетово-синім-рожевим, але на повіках і на свотчах його практично не видно. Наносила кілька разів, бо злегка плешивив і був дійсно дуже непомітним((

Буде хорош для нанесення на губки, а також для створення такого ✨ легкого сором'язливого ненав'язливого сяйва ✨

Відтінок 4 Іскра 🌟

Красививенний колір, теж базовий, але переливається дуже красиво, мідно-червоним, я як любитель всього такого зацінила.

Найголовніше: це один із найпомітніших, яскравих і пігментованих відтінків, можна створити як нюд, так і щось креативне 🔥

Відтінок 5 Зілля 💫

Чимось нагадує при нанесенні на шкіру джинсові відтінки. Переливається від срібно-блакитного до темно-синього. Дуже незвичайний і складний відтінок, тому від мене твердющий лайк. Цей глітер буде підкреслювати блакитні очі, роблячи їх ще більш глибокими та виразними 💫

Відтінок 6 Морозний дотик ⚡

Переливається фіолетовим, зеленим, блакитним, АЛЕ плішить найсильніше при нанесенні. На шкірі ж він проявляється саме яскраво-блакитним кольором, теж один із найпомітніших в колекції.

Краще наносити кілька шарів, після повного висихання попереднього.

Відтінок 7 Сила природи 🐥

Трохи плешивить, але дуже красиво переливається темно-зеленим з фіолетовим відливом, я його пристосувала для стрілок, і результат ти можеш побачити на фотці нижче.

Відтінок 8 Зачаклований 🌙

Темний, магічний, ідеально підійде для темних смокі, чорної сукні та парфумів з довжелезним шлейфом. Трохи плешивить, але абсолютно шикарний для стрілок і на всі 100% підходить на цю роль.

Тож якщо в тебе настрій фем фаталь, то вперед!

Я покористувалася ними декілька тижнів, і ось що скажу:

👉 Баночка гуд, може, правда сколюватися (мені прийшла баночка зі сколом, я не помітила, ну та ладно). Написи я нігтиком подряпала, начебто злазити не поспішають.

👉 Аплікатор.
Мммм... Для тіней він +- непоганий, був би він трошки тоншим, а продукт не такий плешивий, було б вогонь вогненний)

Для стрілок я наношу гліттер тонким пензликом, нашаровую і намагаюся не морщити повіки, поки це все не висохло (виглядає це як біч фейс з примруженими очима, але чого не зробиш заради краси 😁).

Блискітки можна наносити на повіки, можна на губи, гліттер не відчувається, але краще занадто багато їм не захоплюватися, мікропластик, як би)))

👉 Шо по стійкості?

Тут є деякі проблемси, тому що після засихання все це чаклунство можна легко стерти, випадково почухавши повіку. На фото я злегка потерла свотчі долонею.

Видно, красота так просто не дається, і для її підтримання потрібно завжди носити в сумці баночки з глітером 😅

Якщо маєш деякі проблемки з нанесенням – спробуй чи трішки припудрити повіку/зробити мейк спочатку тінями, чи просто дочекатись висихання перших шарів і наноси обережно поверх ☀️

Сподіваюся, цей великий та дуже блискучий пост тобі сподобався, а я бажаю тобі натхнення та не приховувати своє сяйво!

З любов'ю, твоя Inspirit 💛 Шукай мене також в інших соцмережах по цьому ніку 💫