Ta_nyaaaaaaa

Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 2

Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 2
Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 2
Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 2

Минулий допис був про пінний скраб з цієї ж серії -https://club.makeup.com.ua/post/39706/ 🥥

А тепер розповім про продукт, який ідеально доповнює перший етап ексфоліаціі, а саме зволожує шкіру ПІСЛЯ цієї процедури!)

Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 2

Крем знаходиться у такій же пластиковій баночці, як і скраб. Їх розмір візуально не відрізняється.

Об‘єм становить 250 мл. Це дууууже багато) Бо враховуючи його економність, вистачить точно надовго

Ціна така ж, 168 грн.

Як на мене, зовсім трішки відрізняється від скрабу. У кремчика більш вершковий аромат. Він кокосовий і теплий завдяки ванілі.

Неначе наносиш кондитерський солоденький крем на тіло 😍

Дуууже ніжний аромат. Незважаючи на те, що він солоденький, зовсім не душить і не набридає. Бо кокос надає рівноваги аромату.

Запах доволі близький до тіла, на мені тримається декілька годин. Або ж на ранок після вечірнього душу також відчувається.

Дуже дуже дуже смачний кокосик, не втомлюся повторювати.

Не дарма цей засіб назвали крем-суфле. Він має дуже легку текстуру молочного відтінку.

По тілу швиденько розподіляється, бо стає схожим на рідкий крем при контакті з теплом.

Ідеально на спекотний період, бо не буде переобтяжувати і жирнити шкіру.

Засобу потрібно зовсім небагато. Коли прохолодніше - використовую більшу кількість, можу нашаровувати. І навіть в такому випадку крем на тілі не скочується, не обтяжує.

Шкіра виглядає зволоженою і сяючою. Дуже приємна, ніжна й шовковиста на дотик.

Крем-суфле поглинається шкірою дуже швидко. Немає відчуття жирності, стягнутості чи плівки. Крем наповнює кожен сантиметр шкіри.

Хочу зауважити, що я максимально приємно вражена дією крему Tink, за моїми відчуттями він не надто відрізняється від батера Tree Hut, який коштує в рази дорожче!! (Мій відгук на цю популярну баночку був тут - https://club.makeup.com.ua/post/35882/)

Отож якщо ви полюбляєте легкі текстури і кокосові (і не тільки 😉) аромати, то не вагайтесь і обирайте крем-суфле для тіла Tink. Вони мають великий об‘єм, доступну ціну і чималий вибір серед ароматів.

Особисто я шкодую поки лише про одне - що не спробувала продукти для тіла Tink.

Найближчим часом ця двійка, а саме пінний скраб та крем-суфле Tink Coconut & Vanilla, буде у моїй рутині постійно. Бо це ті текстури й аромати, до яких рука тягнеться постійно 🥥

Красунечки, а який аромат для себе обрали б ви?)