Missmili

Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner

Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner

Привіт)Почну з коротенької характеристики моєї шкіри

Тип шкіри:Комбінована,зараз ближче до сухої

Також є періодичне акне і постакне

Розширені пори в зоні носу,щік і лоба

Закриті комедони

Шкіра миттєво реагує на сонечко-веснянками

Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner

На разі всі кислоти і ретиноли я відклала,в свій домашній догляд додала пептиди і різні зволожувальні штуки,одна з них це тонер з комбучею від Medi peel

Обʼєм:150 мл

Виробник:Корея

Вартість:600-900 грн в залежності від акцій

Тонер призначений для зволоження,підвищення пружності і еластичності шкіри,при перших ознаках старіння шкіри,зменшує пігментацію та освітлює шкіру.

В складі має екстракт грибу комбучі - який має заспокоюючи властивості,гіалуронову кислоту-для зволоження та пружності шкіри,кераміди-для відновлення захисного барʼєру шкіри,екстракт камелії-для заспокоєння і відновлення,ніацинамід-проти пігментації та запалень.

Консистенція тонера доволі рідка,але не зовсім,трохи вʼязка.

Аромат дуже легкий,приємний,свіжий і ненавʼязливий,відчувається тільки при нанесенні.

Тонер двуфазний,перед використанням потрібно акуратно збовтати.Я наношу методом долонь,тобто наливаю трохи тонеру в долоні і легенькими похлопуючими рухами наношу на обличчя

Відчувається тонер дуже приємно,вже при першому використанні я зрозуміла що це воно!Шкіра миттю наситилась вологою,і легке відчуття сухості після вмивання миттєво зникло!Шкіра на дотик пружна і зволожена.Липкості чи плівки тонер не залишає,після використання шкіра виглядає здоровою і сяючою!

Коли хочеться більш інтенсивного зволоження використовую тонер в декілька шарів,ефект чудовий!

З іншими засобами догляду тонер не конфліктує,він дружній до всіх)

Також тонер не викликав запалень чи інших негативних реакцій

В пешу чергу рекомендую цей тонер зневодненій,сухій і змученій кислотами шкірі,а також всім тим хто шукає класний якісний базовий тонер який націлений на зволоження і відновлення шкіри!