Hrystja_

Використані пробники…

Використані пробники…

Сироватка з ніацинамідом проти пігментних плям.

Основні обіцянки: вирівнення тону, зменшення пігментних плям, усунення ознак втоми, свіжість шкіри.

Це все має зробити 10% ніацинамід в складі і аміносульфонова кислота.

Вона універсальна, підійде як для ранку, так і для вечора.

Одного пробника мені вистачило на 3 рази. За словами експертів, помітний результат має бути вже через тиждень. Тож на свому досвіді я не можу сказати, чи допоможе вона позбутися пігментації, бо потрібно більше часу.

Але розкажу те, що помітила. Сироватка має жовтий відтінок, вона липка, але при нанесенні на шкіру вся липкість зникає. Вона не скочується і з жодною косметикою не конфліктує.

Легка і не відчутна. Дуже комфортна.

В мене враження приємні, вона мені дуже сподобалась.

Використані пробники…
Використані пробники…

Я вже дуже звикла до свого улюбленого Beauty of Joseon, який для мене ідеальний, тому до всіх інших ставлюсь дуже прискіпливо. І цей був не винятком.

Текстура в нього важча, ніж в B of J, він трохи липкий. Білого кольору, яимось нагадує дитячий гель для душу Weleda.

Перші хвилини після нанесення дуже відчутний на лиці, але через деякий час повністю поглинається і не відчувається взагалі.

На нього гарно лягають тональні. Моя жирна шкіра жирнішою не стала.

Загалом враження досить позитивні. В мене колись був SPF LaRoche posay, тто він значно гірший, ніж цей від L'Oréal.

Мені він теж сподобався, очевидно це досить достойна серія доглядовоі косметики.