Zhukovka

Мій ТОП сонцезахисних засобів ۝

Мій ТОП сонцезахисних засобів ۝
  • Отримала довгоочікувану посилочку з сонцезахисними баночками 🧴 Ще б пак , адже літо вже на носі 🌞 А це означає, що саме час потурбуватись про здоров'я своєї шкіри , обираючи для неї найкращі і найдієвіші засоби ❤️
  • SPF для обличчя я використовую протягом року і навіть взимку . Взимку це може бути La Roche , Loreal або що .
  • Влітку я підбираю якісну і надійну косметику , перевірену власноруч , тому з радістю ділюсь з вами своїми обновками і раджу спробувати їх ☺️

2 роки тому ми познайомились в Іспанії і відтоді це мій топовий флюїд для обличчя. В ньому ідеальне все !

- Об'єм 50мл рівно на рік

- Аромат легкий,косметичний

- Зручний дозатор-помпа

- Текстура легенька , водяниста , не жирнить обличчя , не забиває пори, не скочується і не конфліктує з іншими продуктами

- Надійний захист і це саме головне ! З ним я засмагала у + 60⁰ і жодного натяку на обличчі . Це вау !

Дитячі засоби я обрала від Heliocare 🌞 Була знайома зі спреєм , він мені ну дуууже сподобався !

Приємний аромат абрикоски, розпилює надлегкою повітряною хмаринкою і дитина на це погоджується)

Гадаю, всі мами в курсі , що вмовити малечу намаститися кремом - завдання з зірочкою *

Тому на допомогу приходить він - спрей від Heliocare! Він гарненько зволожує шкіру, лягає тонким шаром і поступово дає шкірі засмагати - делікатно і лагідно 🪶 Я ним задоволена !

Важливо ! Не розпилювати безпосередньо на обличчя дитини , а змастити долоні і вже потім носика малюку !

Це моя НОВИНКА , так би мовити 😀

Після вдалих стосунків зі спреєм вирішила спробувати і крем , згодом поділюсь враженнями і впевнена , що вони будуть позитивні ☺️

Чи користувались ви İsdin чи Heliocare ? Цікаво почути про ваші враження 😌