oLesen’

Повторна покупка без вагань!

Повторна покупка без вагань!

Я вже багато років борюся з проблемною шкірою, яка схильна до розацеа. Просто комбо, так. Пробувала безліч засобів, але крем для зміцнення захисного бар'єру Needly з керамідами та пантенолом став справжнім відкриттям.

Моя шкіра завжди потребувала особливого догляду, скільки себе памʼятаю. Цей крем замовила за порадою косметолога. Вже після першого тижня використання помітила значні покращення: шкіра стала більш зволоженою, почервоніння зменшилось, і вона виглядала більш здоровою. У мене в догляді є БПО та ретинол. Не одночасно, чередую. Тому відновлення вкрай важливе.

Текстура крему легка і ніжна, швидко вбирається, не залишаючи жирного блиску. Вистачає його приблизно на півроку при щоденному використанні (обличчя та шия).

Переваги:

- Відмінно зволожує та відновлює захисний бар'єр шкіри після БПО та ретинолу.

- Підходить для чутливої шкіри, схильної до розацеа.

- Легка текстура, що швидко вбирається. Не залишає жирного блиску. Це для мене дужеее важливо!)

- Зручний флакон з дозатором.

- Достатньо на півроку використання (як правило ввечері, але при UV-індексі нижче 2 - можна і на день)

- Не викликає подразнень і алергічних реакцій.

Недоліки:

- Висока вартість (продукт я не можу назвати бюджетним), але вона виправдана якістю та ефективністю.

- як база під макіяж мені не підійшла. Скатувалася. Але, як правило, використовую для вечірнього догляду.

- ціна дуже скаче на цей продукт. Коли 1100 грн, коли 1450 грн. Раджу ловити по акції!)

В цілому, крем Needly з керамідами та пантенолом став моїм незамінним помічником у догляді за шкірою. Він не тільки допоміг мені впоратися з розацеа, але й значно покращив загальний стан шкіри. Рекомендую всім, хто має подібні проблеми!

Чи сподобався мені крем?) Так, повторна покупка - тому підтвердження.

Повторна покупка без вагань!