𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair Oil

Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair Oil
Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair Oil
Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair Oil

Знайомство з цією олійкою я розпочала з міні формату. Читала, що багато дівчат не встигають використати великий флакон навіть за рік, а засіб має певний строк придатності після відкриття. Ну і попередньо звісно хотілося зрозуміти, на що здатна ця олія, який буде ефект, сподобається чи ні і тоді вже думати чи потрібен мені повнорозмір, або шукати щось інше.

Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair Oil

Олійка в пластиковому флаконі, без дозатора, тому потрібно акуратно її виливати, щоб не пролити більше, ніж треба.

Вона повністю прозора, рідка, але з певною щільністю і характерною для такого засобу маслянистістю, але ї текстура не надто масна.

Аромат для мене приємний, наче парфумований, спочатку більш насичений, але згодом на волоссі лишається легшим шлейфом.


У мене освітлене пошкоджене волосся. Олійку частіше наношу на вологе після миття. Фен використовую майже кожного разу, тому вона забезпечує додатковий захист від нагрівальних приладів.

Витрачається засіб економно, потрібно зовсім трохи, буквально декілька крапель. Попередньо я розтираю її у долонях, а потім розподіляю на нижню третини довжини.

Олія не обтяжує волосся, не робить його на вигляд брудним. Не можу сказати, щоб він неї якийсь супер візуальний ефект, але вона гарно працює: зволожує, живить і додає блиску. Волосся на дотик стає приємним, більш шовковистим і особливо помітніше сяє

Пухнастість не прибирає, але для цього у мене є інші незмивні засоби. Регулярне застосування допоможе вирішити проблему ламкості.

В цілому, враження склалися позитивні. Повний формат наврядчи буду брати, а от міні флакони скоріш за все з певною періодичністю, бо і 10 мл мені вистачає надовго.