Yana__matviets

SkinRiches Burkun Toner

SkinRiches Burkun Toner

Думаю багато із вас бачили ці чарівні флакончики на просторах інтернету?

Коли я побачила цю красу то не втрималась

Український бренд SkinRiches має 2 лінійки засобів

- Лінійка з мінералами українського озера Сиваш 🗻

- Лінійка з екстрактом буркуну 🌻

Для себе обрала саме її

Тисни "Дізнатись більше" 👇

Ця лінійка підійде тим, хто шукає живлення, заспокоєння та зволоження шкіри

Тонер має ну просто чарівне пакування

Флакон об'ємом 200 мл

На якому зображен мімімішний малюнок 👧

Кришечка фліп-топ, зручна та не протікає

Консистенція рідка, але трошки з густинкою

Колір молочний

Аромат ледь відчутний та солоденький

Water, Glycerine, Pentylene Glycol, Betaine, Trehalose, Urea, Glucose, Sodium PCA, Sorbitol, Fructose, Hydrolyzed, Wheat Protein, Sodium Glutamate, Glycine, Lysine, Malic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Allantoin, Carbomer, Melilotus officinalis (Burkun) Extract, Daucus sativus Seed (Carrot) Extract, Hippophae rhamnoides (Seaberry) Extract, Sodium Benzoate, Potassium Hydroxide, Perfume.

В якому виділимо

Буркун - порятунок для примхливої ​​шкіри, яка схильна до почервоніння (моя сторі) Екстракт моркви - пом'якшує суху, зневоднену шкіру, відновлює в'янучу, втомлену шкіру, розгладжує зморшки, підвищує еластичність шкіри

Завдяки вмісту вітамінів і амінокислот, ніжно доглядає за шкірою, надаючи їй інтенсивне зволоження і живлення.

Фруктові кислоти, такі як гліколева, молочна та цитрусова, допомагають зробити шкіру більш гладкою і рівною, а алантоїн заспокоює її та запобігає подразненням, покращуючи тон та колір шкіри.

Наношу зранку перед використанням сироватки

Всотується миттєво

Моїй сухій та чутливій шкірі ідеально підійшла лінійка з буркуном. Шкіра зволожена, та заспокоєна

Згодом поділюсь враженнями від інших засобів бренду SkinRiches

(п.с. бо в мене не лише тонер 🤪)