Yana__matviets

Jole Anti Acne Cleanser Foam

Jole Anti Acne Cleanser Foam

Мені дуже полюбився ламілярний крем від бренду Jole https://club.makeup.com.ua/post/38575/І

В комплекті до нього я придбала пінку для вмивання Jole Anti Acne Cleanser Foam

Запит до косметолога був такий:

Прибрати пост-акне та пігментацію, не агресивна та щоб не було ефекту "до скрипу"

Пінка представлена у пластиковому тубусі з помпою об'ємом 150 мл

Сама піна щільна але в одночас невагома наче хмаринка, одне задоволення наносити її на обличчя ☁️

Аромат спецефічний, але мені довподоби.

Я відчуваю наче кисленький гранат

Пінка економна у використанні, я мию нею обличчя, шию і зону декольте

Jole Anti Acne Cleanser Foam

В якому виділимо

☁️Ніацинамід - зміцнює захисний бар'єр шкіри, має антиоксидантну, протизапальну та освітлювальну дію, звужує пори

☁️Азелаїнова кислота - має протизапальну дію, ефективно освітлює пігментні плями та перешкоджає утворенню прищів. Засіб також ефективний при лікуванні розацеа.

☁️Лізат ферменту Біфіда - здатний повністю регенерувати клітини епідермісу, надаючи шкірі здоровий вигляд і покращуючи колір обличчя. Речовина підсилює імунну систему шкіри, проникає в глибокі шари і діє як миттєвий ліфтинг.

☁️Бетаїн - пом'якшує подразнюючу дію аніонних миючих засобів і посилює піноутворення.

☁️Мигдальна кислота - має комедонолітичну дію, тобто розчиняє комедони. Звужує пори.

☁️Молочна кислота - застосовується для зволоження, освітлення і омолодження шкіри. Відновлює захисний бар'єр шкіри, вирівнює її рельєф, допомагаєзгладити зморшки.

☁️Біла верба - очищає і заспокоює шкіру, чудово відлущує і тонізує. Допомагає зберегти шкіру гладенькою і чистою

☁️Сквалан - добре пом'якшує шкіру, допомагає утримувати вологу, відновлює пошкоджену шкіру, знижує ймовірність появи зморшок, заспокоює чутливі ділянки шкіри.

☁️Гіалуронова кислота - стимулює ріст клітин шкіри й підтримує утворення колагенових та еластинових волокон, які роблять шкіру пружною, еластичною та ніжною.

Пінка гарно очищує шкіру від бруду та косметики

Після використання відсутнє відчуття стягнутості (для мене це надважливо)

Шкіра не червона і не подразнена

Один із вагомих плюсів, що підходить всім типам шкіри

Я дуже рада, що пінка Jole Anti Acne Cleanser Foam була присутня у моїй вечірній рутині 🫶