Євгенія 👩

Найстійкіші нюдові тіні в моїй косметичці)

Найстійкіші нюдові тіні в моїй косметичці)
Найстійкіші нюдові тіні в моїй косметичці)
Найстійкіші нюдові тіні в моїй косметичці)
Найстійкіші нюдові тіні в моїй косметичці)
Найстійкіші нюдові тіні в моїй косметичці)

Всім привіт✌️

Сьогодні хочу присвятити свій допис матовим рідким тіням Bless Beauty, з якими можна зробити гарний макіяж очей всього за 5-7 хвилин. Палітра відтінків цих тіней виконана в спокійних, нюдових відтінках, які в усі часи будуть в тренді. Для себе я обрала найсвітліший відтінок лінійки - 01. Хочу розповісти про нього докладніше👇

Тіні представлені в довгастій тубі із міцного пластику. Туба напівпрозора, крізь неї можна стежити за витратою засобу та розглянути відтінок з усіх боків).

Ковпачок відкручується, тубу закриває міцно, не прокручується. Обмежувач працює чудово.

Туба дуже компактна і зручна у використанні, поміститься навіть у саму маленьку дівочу сумочку.

Об `єм: 2.5 мл, але витрата дуже економічна.

Рукоять довга, але в процесі нанесення не забруднює пальці.

Аплікатор невеличкий, виконаний у вигляді класичного, скошеного спонжика. Він нерухомий і досить твердий, але при цьому, він добре переносить продукт на повіку, не дряпаючи шкіру.

  • Консистенція кремова, однорідна, досить щільна. Тіні помірно-густі, не розтікаються.
  • Аромат відсутній, якщо вже сильно принюхуватися, то можна почути легеньку солодкість.

01 відтінок - це ніжно-рожевий колір із теплим, персиковим підтоном. Відтінок базовий і я навіть сказала б, що тілесний.

* На жаль, камера відмовляється передавати його колір, на фото він все одно виходить пісочнішим, хоча в житті він ближче до білого, в ньому взагалі немає жовтизни. Більш показовими фото будуть на повіці, а не на руці, тому дивіться далі)

Як на мене, це супер-універсальний відтінок, який підійде абсолютно всім. Його можна використовувати соло, в якості бази або комбінувати з іншими відтінками, він завжди виглядатиме однаково гарно).

Рідкі тіні Bless Beauty можна носити соло, а також як підкложку під пігменти та сіяшки. А ще це чудова база під тіні, яка тримає абсолютно все, працює краще багатьох праймерів.

Наношу тіні рідним аплікатором, а ось для подальших дій не обійтися без пензлика зі штучним ворсом.

Важливо зазначити, що при контакті з повітрям тіні дуже швидко схоплюються, тому раджу спочатку робити макіяж одного ока, а потім переходити до другого, тому що коли текстура застигне, то її вже буде неможливо розтушувати.

На розтушовку у вас є буквально 5 секунд, але тіні дуже піддатливі та пластичні, тому це не проблема).

Пігментація: середня, з першого шару можуть залишатися світлі ділянки, проте другий шар вже дарує рівномірне покриття без плям.

Фініш: пудрово-матовий, сухий. Проте, тіні не залипають і не збираються в грудочки. Текстуру шкіри підкреслюють не більше ніж класичні сухі тіні.

Стійкість: шалена, 10 годин тримаються точно. Найкрутіше, що вони не обсипаються та не скочуються протягом всього дня. Міцеляркою їх змити просто неможливо, тут тільки гідрофільний бальзам або олія).

* Додаю фото з тінями соло, а також у поєднанні з сіяшками, як на мене, то обидва варінти виглядають чудово).

  • Гарний базовий та універсальний відтінок, підійде на всі випадки життя.
  • Легкість у нанесенні, особливо коли звикаєш до того, що розтушовувати потрібно швидко)
  • Спокійний, нюдовий фініш, якщо наносити соло.
  • Можливість гармонійно поєднувати з іншими відтінками.
  • Чудова база під тіні.
  • Не стягують та не сушать повіку.
  • Шалена стійкість та водостійкість.
  • Не викликали жодних алергічних реакцій.

Мені справді сподобалися ці тіні, відмінний і головне – стійкий варіант на кожен день). Обов'язково придивлюся до темніших відтінків і вам раджу😉.

Дякую за увагу💕