Lytvynenko

Тканинна маска з алмазною пудрою Medi-Peel

Тканинна маска з алмазною пудрою Medi-Peel
Тканинна маска з алмазною пудрою Medi-Peel

Medi-Peel - корейський бренд доглядової косметики, що класифікується як професійна. Бренд знайомий багатьом, я впевнена. Як мінімум, ви чули про їхні засоби, якщо не користувалися.

Ця, з алмазною пудрою - стала першим моїм знайомством.

Вказано, що вона підходить для всіх типів шкіри та виконує функції:

- надає епідермісу здорового рум'янцю;
- контролює рівень зволоження шкірного покриву;
- вирівнює тон і мікрорельєф;
- робить зморшки менш помітними;
- попереджає випаровування вологи;
- сприяє уповільненню старіння;
- прискорює процеси загоєння тканин;
- заспокоює і зміцнює епідерміс;
- надає природного сяйва;
- захищає шкіру від агресивного впливу навколишнього середовища і УФ-променів;
- перешкоджає старінню шкірного покриву;
- активізує вироблення природного колагену й еластину;
- захищає клітини від окислення;
- прискорює процес регенерації шкірного покриву.

Тканинна маска з алмазною пудрою Medi-Peel

Пакування: пластиковий пакет, обʼємом 25 мл, чорного кольору з гарним дизайном. На дотик матовий. Має насічки з двох боків.

Аромат яскравий - чайної рози. Приємний та досить неочікувано виразний.

Лекало: не скажу, що супер вдале. Як на мене, малувате, хоча і з ним впоратися можна.

Просочення в тканинній основі дуууже багато. З маски майже капає. Натомість в пакетику рідини не залишається. Цей варіант найбільш вдалий в тканинних масках, коли все одразу на тканині. До речі, ніяких слідів діамантів не було виявлено, розходимося 😂

Відчуття на шкірі: маска приємна, печіння чи дискомфорту не викликала. 20 хвилин з нею на обличчі було добре.

Після зняття - досить багато есенції ще залишається на поверхні шкіри, що швиденько вбирається, поплескуючи пальцями. Липкість від неї мінімальна.

Purified Water, Glycerin, Methylpropanediol, Betaine, Diamond Powder, Colloidal Gold, Citrine Extract, Pearl Extract, Ruby Extract, Adenosine, Damask Rose Extract, Provence Rose Extract, French Rose Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetyl Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid Salts, Madecassoside, Coptis Root Extract, Ceramide-3 (NP), Lecithin, Tocopherol Acetate, PEG-32 Polyethylene Glycol, Pentylene Glycol, Coconut Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Rape Seed Oil, Butter Grape Seed Oil, Apricot Seed Oil, Macadamia Seed Oil, Argan Oil, Allantoin, Cyclodextrin, Dextrin, PEG-2M, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Carbomer, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Carboxymethylcellulose, Butylene Glycol, Polyglyceryl-2 Oleate, Polyglyceryl -10 oleate, Cetyl hexanoate, Ethylhexanediol, 1,2-hexanediol, Flavor.

Кожен компонент не буду розписувати, склад дуже обʼємний.

Зупинюсь на деяких моментах.

🤔 Diamond Powder, Colloidal Gold, Citrine Extract, Pearl Extract, Ruby Extract (Порошок діаманта, колоїдне золото, екстракт цитрину, екстракт перлини, екстракт рубіну). Ці компоненти мають переважно маркетингову цінність і надають продукту преміальний вигляд. Можуть мати легкі ексфоліюючі та освітлюючі властивості.

✅ Damask Rose Extract, Provence Rose Extract, French Rose Extract - екстракти троянди мають антиоксидантні, протизапальні та зволожуючі властивості.

✅ Coconut Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Rape Seed Oil, Butter Grape Seed Oil, Apricot Seed Oil, Macadamia Seed Oil, Argan Oil - різні масла та екстракти, зволожують та живлять шкіру, містять антиоксиданти.

✅ Sodium Hyaluronate, Sodium Acetyl Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid Salts - різні форми гіалуронової кислоти, потужний зволожувач, що допомагає підтримувати вологу в шкірі.

✅ Madecassoside - активний компонент центелли азіатської, має заспокійливі та протизапальні властивості.

✅ Coptis Root Extract (Екстракт кореня коптісу) - протизапальний та антибактеріальний інгредієнт.

✅ Ceramide-3 (NP) - керамід, який зміцнює бар'єрну функцію шкіри та запобігає втраті вологи.

❗️C13-14 Isoparaffin - Ізопарафін є синтетичним вуглеводнем і може бути комедогенним - закупорювати пори.

❗️Laureth-7- емульгатор, що може викликати подразнення шкіри та очей у деяких людей. Крім того, існує потенційна можливість забруднення 1,4-діоксаном, який є канцерогеном.

⚠️ Власницям чутливої шкіри можуть бути подразливими: PEG-32 Polyethylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, PEG-2M, Ethylhexanediol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Carbomer.

Отже, після повного поглинання продукту, шкіра: добре зволожена, не липка, сяє та має пружність. Обличчя дійсно румʼяне, проте не подразнене.

Мені подобається результат, що можна оцінити після єдиного використання.

Про запобігання старінню та інші прояви я не скажу.

Проте! Мені дуже не подобається, коли використовують гучні та частіше за все порожні слова про алмазні пудри, пилок фей, росу з раю тощо. І те, що це робить корейський бренд, який я дуже поважаю - неприємно засмучує.

Не знаю, чи буду повторно купувати саме цю маску, адже склад мене не потішив на 100%. Проте раз використати було цікаво та приємно.

Дякую за увагу! 💝