alena.rosee

Цукерочка від Sovka Skincare

Цукерочка від Sovka Skincare

Всім привіт ! 💕

Продовжую знайомство з солодким та яскравим брендом Sovka Skincare 🍭

Якщо ви пропустили допис про скраб для справжніх BarbieGirl, то ось він: https://club.makeup.com.ua/post/39938/

А сьогодні про Суфле для тіла з ароматом цукерочок 🍭 Засіб , який спочатку дуже здивував ….

Тисни «Дізнатись більше» 💜

Цей засіб реально здивував консистенцію , але про це трошки пізніше 💜

🍭 Упаковка: флакон з дозатором , який фіксується «Відкрити/Закрити», дозатор видає лосьон стільки, скільки потрібно вам. Зручний у використанні.

🍭 Консистенція: по консистенції це легке молочко, яке буквально одразу тане на шкірі. Незважаючи на яскраве забарвлення не фарбує шкіру чи одяг.

🍭 Запах. Запах нагадує безтурботні дитячі часи походу в луна-парк: веселощі, цукрова вата та багато посмішок ☺️

🍭 Ефект на шкірі: здивував мене засіб так здивував , я по назві «суфле» думала це буде щось взбите, як баттер , але це нереально легке молочко для тіла, яке одразу на шкірі , тане як морозиво в літній день 🍦, перетворюючись на молочку водичку. Вбирається моментально , не липне, але зволоження є. Ідеально коли треба швидко зволожити шкіру і не чекати. Моя мама не любить всякі креми для тіла через те що вони довго вбирається , але я дала спробувати їй це суфле і вона залишилась таеож меа задоволена . Тип паче, в літній період дійсно хочется для шкіри чогось максимально легкого ✨

Окрема пісня - аромат. Для мене він солодкий , але не приторний. Гарно гармонує з моїми парфумами та не конфліктує з ними ☺️

На шкірі лосьон залишає оксамитовий фініш , шквра м’яка та приємна на дотик 🤩

🍭Склад:

Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Coco-Caprylate, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Ceteryl Alcohol, Cetyl Palmitate,  Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Parfum, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Sodium Hydroxide, Colour, Fragaria Ananassa Fruit Extract, Cocos Nucifera Extract.

🍭 Я дійсно задоволена цим засобом , бо таких легких лосьонів іноді хочется мати в б‘юті колекції, коли треба зволоження , гарний аромат та оксамитовий фініш на шкірі💜