Mary Ost

TINK| Зволожуючий крем проти зморшок з ліфтинг ефектом

TINK| Зволожуючий крем проти зморшок з ліфтинг ефектом

Привітик всім))

Сьогодні розповім вам про зволожуючий крем проти зморшок з ліфтинг ефектом від бренду Tink. Взагалі я цей засіб замовляла для мами, однак декілька разочків протестувала сама, хотіла на власному досвіді переконатись у його дієвості))

TINK| Зволожуючий крем проти зморшок з ліфтинг ефектом

Об'єм: 50 мл.

Бренд: TINK

Класифікація: натуральна косметика

Призначення: від зморшок, відновлення, зволоження, ліфтинг

Тип: всі типи шкіри

Вік: 20+

Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Monostearate, Dimethicone, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Lecithin, Lycium Barbarum (Goji) Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, BHT.

Доволі презентабельна картонна коробочка виконана у мінімалістичному стилі, без зайвих деталей. Уся необхідна інформація на пакуванні присутня, як і на самій пластиковій баночці з кремом. Під кришечкою знаходиться напівпрозора захисна мембрана, це однозначний плюс, адже такий обмежувач додатково захищає продукт від потрапляння повітря, пилу та від проливання.

Густий крем білого кольору однорідної консистенції. Текстура непрозора, щільна, нагадує густі вершки.

Запах приємний, натуральний і не різкий.

Наноситься засіб стандартно: масажними рухами на чисту шкіру обличчя та шиї, до повного вбирання)

Почну зі своїх вражень) У мене шкіра комбі, крем їй підійшов. Наноситься без проблем, його м'яка та легка текстура чудово лягає на шкіру, тане на ній.

Витрата крему мінімальна, зовсім невеликої кількості вистачає на одне застосування.

На мій погляд, засіб чудово підходить для ранкового застосування та як основа під макіяж. Він досить швидко вбирається та не конфліктує з косметикою. Не залишає після себе липкості, жирної плівки.

Крем комфортний, використовуючи його, немає печіння, почервонінь, взагалі ніяких алергічних реакцій.

Тепер про найголовніше - зволоження, засіб справляється з ним на п'ятірку. Чи правильніше сказати, на 10ку з 10😁

А тепер враження моєї мами, довелось її «помучити» питаннями))

Мама кремом максимально задоволена - її суха шкіра стала більш ніжною та еластичною, насиченою вологою. Покращився зовнішній вигляд. Невеликі ранкові набряки прибираються на ура.

Я би сказала, що крем від Tink є універсальним, адже у моєму випадку підійшов і мамі і мені)