Tanserb

Maybelline New York Lifter Gloss 004 Silk

Maybelline New York Lifter Gloss 004 Silk
Maybelline New York Lifter Gloss 004 Silk

Більш докладно про властивості цих блисків я писала в допису про чарівний ніжніший відтінок 003 Moon - https://club.makeup.com.ua/post/39408/

Сьогодні покажу 004 Silk і розповім трохи про нього

Maybelline New York Lifter Gloss 004 Silk
Maybelline New York Lifter Gloss 004 Silk

Пару строк, нагадати про властивості. Блиски цієї серії дуже комфортні, легкі, вони добре зволожують вуста. Мають легкий аромат цукерок. У них доволі великий та зручний аплікатор.

Герой сьогоднішнього допису – блиск відтінка 004 Silk. Це дуже пігментований блиск. З першого шару нанесення він перекриває пігмент шкіри вуст. Він більш схожий на рідку помаду. Але по текстурі він легкий так комфортний, як блиск. Єдине, мені здається, що цей блиск більш щільний, ніж прозорі відтінки. А ще він має чудовий глянець!

004 Silk. На свотчах дає більш темний відтінок, з якимось цегляним відтінком. Я сама здивувалась, коли робила свотчи. Бо цей блиск ношу вже з пів року і знаю, як він виглядає на вустах. А на вустах він дає чудовий нюдовий відтінок з легкою розовинкою. Не блідий, доволі виразний відтінок, але все ж таки, нюд. Свої вуста, тільки краще – це про нього.

Дуже люблю цей відтінок, гарну щільність та чудовий глянець. Ну і комфорт, звісно )