BELENKAYA

Новинка від Sister's Aroma

Новинка від Sister's Aroma

Дівчата знають, що бальзамів для губ багато не буває. Чи потрібен мені був ще один прозорий бальзам? Ні. Чи хотіла я його? Так!

Коли я вперше побачила пакування, я одразу зрозуміла ким надихались дівчата з Sisters Aroma. Якщо ви дуже хотіли бальзам від Хейлі Бібер, придивіться до цього, адже він є 100% аналогом Peptide Lip Treatment від бренду Rhode, тільки коштує на 200 ₴ дешевше.

  • бальзам позиціонують як трітмент для губ, який допоможе зволожити їх та захистити від появи тріщин;
  • бонусом йде привабливий вологий блиск;
  • виготовлений в Кореї, що дуже несподівано і приємно, я довіряю корейському виробництву;
  • має прозору нелипку консистенцію;
  • аплікатор виготовлений з силікону, що помітно покращує відчуття при використанні та делікатно діє на шкіру;
  • не тестується на тваринах;
  • не має аромату.
  • сквалан відновлює шкіру і робить її шовковистою на дотик;
  • токоферол (чиста форма вітаміну E) — сучасний золотий стандарт у будь-яких засобах по догляду за шкірою. Це антиоксидант, який зволожує та захищає шкіру від вільних радикалів і УФ-променів;
  • касторова олія (85 - 95% якої становить рицинолева жирна кислота) робить консистенцію щільною та залишає яскравий та блиск при нанесенні на шкіру;
  • мікс олій ши та соняшника стимулює регенерацію, чудово заспокоює та помʼякшує шкіру + дарує протизапальний ефект.

Polyisobutene, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Diisostearyl Malate, Microcrystalline Wax, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sorbitan Olivate, Synthetic Wax, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Ethylene/Propylene Copolymer, Squalane, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.

Легкий ненав'язливий блиск, який чудово доповнить ваш улюблений олівець для контуру :)

  • продукт має FSC сертифікат. Його наявність є підтвердженням того, що продукція, деревна або недеревна, надходить із лісів, у яких лісокористування ведеться відповідно до принципів та критеріїв FSC. А організація, яка має такий сертифікат, веде екологічну, економічну та соціально відповідальну діяльність;
  • «printed with soy ink» означає те, що всі написи на упаковці зроблені соєвими чорнилами. Чорнило на основі сої є чудовою альтернативою чорнилу на основі нафти або олії. Воно не тільки чудово впливає на навколишнє середовище, але й фактично може використовуватися для створення яскравіших і насичених кольорів.

Дуже зацінила, і вам раджу спробувати :)