Ta_nyaaaaaaa

Блиск для губ Bless Beauty Holographic Lip Gloss

Блиск для губ Bless Beauty Holographic Lip Gloss
Блиск для губ Bless Beauty Holographic Lip Gloss
Блиск для губ Bless Beauty Holographic Lip Gloss

Загалом блиски для губ - це моя любов.

Наразі я рада спробувати щось зовсім нове і цікаве, а саме голографічний блиск для губ від Bless Beauty. Він незвичний тим, що змінюється в залежності від освітлення чи кута нахилу.

Для себе обрала найбільш спокійний (як мені здається) і повсякденний відтінок 05.

Не буду тягнути і відразу покажу вам це неймовірне сяйво ✨

Блиск для губ Bless Beauty Holographic Lip Gloss

Туба з блиском є прозора, на ній голографічна назва з літер, що переливаються. Через флакон помітний сам блиск і його відтінок.

Кришечка класична, що відкручується.

Об‘єм становить 5 мл.

Ціна від 88 грн.

Сам аплікатор подовгувастий, з м‘яким для губ ворсом, доволі невеликий. Через це доводиться занурювати його у флакон декілька разів, щоб досягнути бажаного «скляного» покриття на губах.

Розподіляє продукт дууууже гарно і рівномірно.

Обмежувач працює добре, зайвого продукту на аплікаторі немає, навіть хотілося б більше.

Блиск має дуже приємний фруктово-кондитерський солодкий аромат.

Майже прозорий, нюдово-рожевого відтінку блиск.

У ньому зустрічаються безліч блискіток, що переливаються персиковими, рожевими і навіть фіолетовими кольорами з холодним підтоном.

Незважаючи на ці відтінки, блиск виглядає дуже витончено, ніжно і чудово вписується у спокійний повсякденний макіяж.

Словом, саме через це я і обрала конкретно 05 відтінок.

За відчуттями це мега-комфортний блиск.

Він абсолютно не липкий, не жирний і не пекучий.

Ідеально зволожує губи, трішки навіть дає відчутття прохолоди.

Завдяки великій кількості блискіток та майже прозорого вигляду, блиск візуально збільшує губи (причому добряче так, на мій погляд) 👄

Протягом носіння не відчуваю його на губах.

Подобається як виглядає в соло, а також у поєднанні з іншими продуктами для губ: олівцями (як гелевим, так і звичайними у дереві), помадами, кушонами та тінтами

Стійкість стандартна для блиску, тобто близько 2 годин. Але я тепер тримаю його в сумочці, аби поновлювати цю красу 🌌

А ви любите блиски для губ? ✨