Kristina S

Влаштуй собі масаж ніжок і ручок з Shelly

Влаштуй собі масаж ніжок і ручок з Shelly
Влаштуй собі масаж ніжок і ручок з Shelly
Влаштуй собі масаж ніжок і ручок з Shelly
Влаштуй собі масаж ніжок і ручок з Shelly

Розповім про неймовірно ароматний і живильний масажний крем для рук та ніг.
Саме спеціального крему у мене не було до цього. Для масажу тіла маю олійку,але дуже рідко її використовую, а для рук і ніг також не робила самомасаж...до знайомства з Shelly.

Влаштуй собі масаж ніжок і ручок з Shelly

Отже, цей засіб з'явився відносно нещодавно і вже набув популярності у майстрів салонів краси і не тільки.

Одразу почну з аромату. Він дуже приємний, цитрусовий,солодкий. Мені нагадує мармеладки з цукром. У процесі розподілення крему розкривається і здається,навіть заспокоює.
В міру концентрований і деякий час залишається на шкірі.

Упакування спочатку здалося мені надзвичайно зручним. Дозатор - помпа,що при прокручуванні блокується(це дуже зручно при транспортуванні).

Консистенція описана,як легка. Для мене - в'язка,масляниста. Це точно не невагомий легенький крем.Тому, аби він пройшов через помпу,особисто мені, потрібно докласти зусиль.
Подивіться на склад і самі зрозумієте).

Об'єм 250 мл. Якщо застосовувати лише для себе,то потрібно постаратися,щоб використати його за пів року(саме протягом цього часу рекомендовано зберігати засіб після відкриття).

Склад збагачений:
- олією авокадо,яка містить амега-3, вітаміни А,D,E. Зволожує та живить
- олією кісточок абрикосу - сприяє синтезу еластинових і колагенових волокон, є прекрасним способом профілактики старіння шкіри.
- олією макадамії,що проявляє антиоксидантні властивості, регулює водно-жировий баланс, пом'якшує та живить шкіру.
- соєвою олією. Вона активізує обмінні процеси, сповільнює старіння шкіри, насичуючи її цілющою вологою і надаючи яскраво виражену пом'якшувальну дію.
- екстрактом ламінарії,який ефективно зволожує шкіру, очищає і дезінфікує її, активізуючи внутрішньоклітинні процеси, насичуючи клітини киснем.
- екстракт фукусу має пом'якшувальну, регенеруючу, захисну дію на шкіру.
- екстракт календули пом'якшує, запобігає подразненню шкіри та усуває почервоніння.

Спочатку я використовувала цей масажний крем не тільки для ніг та рук,а й наносила на гомілки і стегна.

Помітила,що у день гоління,коли є свіжі мікро порізи, крем викликає печіння на шкірі. Проте почервоніння не виникає і печіння згодом зникає.

Намагалася робити масаж,але зрозуміла,що найкраще ковзає саме по долонях і стопах,тому що у цих зонах шкіра інша.
Проте у якості поживного засобу,крем можна використовувати для будь-якої частини тіла.

Чому це масажний крем? За рахунок
активних інгредієнтів,після нанесення він легко розподіляється і під температурою тіла тане. Олійки не всотуються, а дозволяють дуже довго робити масаж по тілу.

1. У якості батеру для тіла. Він чудово живить шкіру(проте не так легко розподіляється,в порівнянні зі стопами), але наразі з приходом тепла перейшла на легші текстури.
2. Як масажний крем для стоп і рук. На цих ділянках засіб дуже легко і довго ковзає. Можна робити масаж хоч 5, хоч 10 хвилин.
Якщо є час,я намагаюся почекати декілька хвилин,після обох способів застосування,щоб крем трохи ввібрався.

Я задоволена знайомством із ще одним засобом від Shelly - масажним кремом для рук та ніг.
Він легкий у використанні. Має великий об'єм і при застосуванні лише на руки і ніжки вистачить надовго.
Після його використання сухі ділянки пом'якшуються,зникає стягнення. Суха кутикула швидко "приходить до тями".
Це чудова можливість приділити собі навіть декілька хвилин і зробити самомасаж.
А аромат крему робить догляд ще приємнішим.