O_Skomska

Моя перша гідрогелева масочка від Joko Blend

Моя перша гідрогелева масочка від Joko Blend

Сьогодні захотілось розпочати свій вихідний день із масочки💕

Я згадала , що маю в запасах Joko Blend Bourbon Rose Hydrojelly Mask.

І насправді вона в мене вже досить давно, але я все ніяк не могла її зробити, бо колись мала невдалий досвід з схожою маскою, яку так і не вийшло тоді нанести на обличчя, бо вона швидко загускла.

Тому тут мала також такі хвилювання🤔

Joko Blend Bourbon Rose Hydrojelly Mask

▫️Об'єм 20g

▫️Вартість -62 грн

▫️Мінімалістичний дизайн , зручна упаковка, яка легко відкривається. На упаковці зображена троянда, а із зворотнього боку вся інформація та дуже доступна інструкція

Моя перша гідрогелева масочка від Joko Blend
Моя перша гідрогелева масочка від Joko Blend
Моя перша гідрогелева масочка від Joko Blend

Відкриваючи упаковку - варто не дихати😂 вона була досить близько до обличчя і я відчула на 100% цей сипучий порошок.

Текстура дуже мілка , ніжно- рожева з частинками сушеної троянди. Це дуже красиво🥀

Аромат троянди - особисто для мене занадто інтенсивний😌, дуже відчувається і це було не очікуванно.

Як зазначено на упаковці я добавила 70 мл води, перемішала, маска стала приємної густої, гелевої консистенції.

Загускала в процесі нанесення не швидко, але так як я робила це вперше за довгий час і мої рухи були ніби черепахи- то не встигла нанести на зону шиї🤪

Спочатку я відчула печіння під маскою, почала хвилюватись і спостерігала за реакцією шкіри, але воно швидко зникло😌

Після цього прийшла ніби легка прохолода. Саме те, що потрібно зранку. Маска все більше загускла на обличчі .

Частинки пелюсток троянди дуже гарно доповнюють загальну текстуру маски, надають такий особливий елемент😍

Я тримала 20 хв . Маска знімалась дуже легко, одним шаром.

Я відчулла, що шкіра стала зволожена, приємна на дотик, гладенька ніби матова.

Також зникла легка припухлість після ночі , маска гарно освіжила.

Перше знайомство, як на мене пройшло досить вдало)

Я радію, що все ж вийшло її зробити і тепер я не боятимусь таких масок 😂

Яка ваша улюблена від Joko Blend?