Zhukovka

#summerwithmakeupclub

#summerwithmakeupclub
  • Привіт , красуньки 🎀 Спішу доєднатися до челенджу , адже літо моя улюблена пора року 🌞
  • Я обожнюю тепло, море і кавун 🍉 Що не дивно ( херсонське коріння так і проривається 🤭)
  • Так як спф 50+ зі мною круглий рік , то я його вирішила не додавати в п'ятірку , тому що там дещо цікавіше 😍

1) В тому році відкрила для себе косметичну термальну водичку і яка то насолода засмагаючи на сонечку орошити і освіжити обличчя 🌞 Я була осторонь такого варіанту освіження , переймалася, що такий варіант буде дискомфортним, допоки мені не подарувати її і повірте , кращого відчуття годі й шукати 🤤 В цьому році я отримала тонік-міст для обличчя з екстрактом моху від MERMADE, який переплюнув нашумілу термальну воду , адже він дарує не лише освіження , а зволоження й заспокоєння обличчю . Я не очікувала , що мені сподобається прям настільки цей тонік-міст , але це реально літній маст-хев 🔥 Користуюсь ним завжди, коли обличчя відчуває спрагу ! Тому беріть на замітку 😉

2) Я люблю не тільки кавун, а взагалі всі овочі , фрукти і ягідки , які дарує нам літечко 😍 Особливо , якщо це домашні , з власного саду-огороду ! Тому мій наступний степ - це збагачення організму вітамінами

3) Літо - не перешкода для парфумерії, як деякі вважають ! Для себе я обираю легкі та свіжі варіанти або ж всім відомі спреї від VS (улюблений Rush) . А парфуми наразі - Тоу 2 і Eclat , вони пасують літнім денькам , а я хожу ароматна , наче квітка 🌸

4) Волосся - термозахист , сонцезахист 🌞 Обов'язково ! Маю безліч на поличках і всі дієві , проте душа лежить найбільше до фірми Таhe , вона , нажаль, не представлена на , MakeUp, але дуже раджу спробувати їх Gold Protein кремовий термозахист .

5) БЛИСКІТКИИИИИ ✨ Я сорока , тому цей конкурс точно для мене ☺️ Влітку має все сяяти ! Вогники , зірочки , шкіра і посмішка 😁 Тому менше слів - більше гліттеру і вперед запалювати літні вечори 💃🏼

Всіх обіймаю і бажаю незабутньо провести ці 3 чарівні місяці 💋