alena.rosee

Святкова маска Mermade

Святкова маска Mermade

Всім привіт! 💕

Сьогодні пишу про косметичний тортик , який ну дуже приємний зранку 😁

Натискай "Дізнатись більше" щоб почитати про цю глазур для краси шкіри ✨

Вітаю з першим Днем літа , з Днем дітей та у нас також сьогодні родинне свято 🤩 Чим не привід написати про святкову маску ? 🍰

Напишу свої враження від маски MERMADE , бо склад та його особливості вже розписали дівчата до мене ☺️

🧁 Пакування: гарна презентабельна коробочка у вигляді тортика , сама маска в банці на закрутці.

🧁Консистенція: приємний не густий крем білого кольору з кольровими гранулами. Наноситься просто.

🧁 Запах: ванільний магазинний крем.

🧁В складі: є каолін для очищення шкіри , сквалан для пом'якшення та зволоження , в капсулах є антиоксидантний комплекс. Самі кольорові капсули розчиняються при нанесенні .

🧁Ефект: наноситься маска добре, я використовую пензлик, змивається легко теплою водою, не застигає на обличчі. Якщо шкіра потребує зволоження , то краще наносити товстим шаром , до тонкий швидко вбирається (стає прозорим).

Після маски шкіра м'яка, відпочивша , є трошки очищення . Мені подобається ця маска саме зранку , класно перед макіяжем та просто освіжити обличчя ☺️

Не є маст - хевом, але дуже приємна в використанні 🤩

Як ідея та парна баночка , пропоную Mermade зробити кавовий скраб для обличчя ☕️ толі ранковий косметичний тортик можна одразу подавати (Продавати) з кавою 🤩

Дякую за увагу ! 💕