Ірина 🦋

Гель для душу з сечовиною для сухої та надчутливої ​​шкіри

Гель для душу з сечовиною для сухої та надчутливої ​​шкіри

Засоби болгарської 🇧🇬 фірми Biotrade відносяться до аптечної 🏥 дерматокосметики. Колись я вперше випадково знайшла на makeup нічну маску з ретинолом 🎭 Pure Skin Hydromask Revitalizing Leave On Mask 0,5% Retinol https://club.makeup.com.ua/post/32707/ . Після неї в мене з'явилися й інші класні засоби цієї фірми, про які розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/32448/

Особливості Biotrade Keratolin Body Wash:🫧

- делікатно очищає шкіру від забруднень та шкірного жиру;

- Відновлює водно-ліпідний баланс;

- Підсилює шкірний захисний бар'єр;

- не сушить та не стягує епідерміс;

- містить сечовину та молочну кислоту, які підтримують рівень вологи у клітинах;

- без сульфатів;

- для щоденного застосування;

- гіпоалергенний, для всіх вікових груп;

- можна використовувати у схемі лікування псоріазу, екземи, ксерозу.

Упаковка, консистенція та аромат 200мл с кришкою фліп-топ, 400мл пляшечка з дозатором 🧴. Гель прозорий, рідкої констстенції. Аромат ніжний травʼянистий, зазвичай я не дуже люблю зелені аромати, але цей мені дійсно подобається, він дуже приємний 💚 На тілі не залишається, хто не любить насичені аромати, цей вам підійде 🌿

Використання Гель купувала для чоловіка, у нього на відміну від мене чутлива шкіра, від деяких засобів для душу, після використання іноді може виникати свербіж. Цей гель сподобався, тільки позитивні емоції, шкіру не сушить, немає стягнутості та ніякого дискомфорту. Я періодично його теж використовую, у мене була трохи суха шкіра на гомілках, після того як почала використовувати цей гель, вона по трохи проходить, шкіра після дуже ніжна та гладка 🛀 . Використовується економно, достатньо 2 натискань на дозатор.

Можу рекомендувати його тим, у кого суха шкіра, або є схильність до алергії, кому важко знайти придатний засіб для душу, у цьго гелю дуже гарний склад. Я обирала його за відгуками і залишилася задоволена, хоч і ціна не найбюджетніша 💵, але якість відповідна 👌