wowmom

Розкішний, ідеальний нюд, який, нажаль, не представлений в Україні (але можна замовити з ЄС)

Розкішний, ідеальний нюд, який, нажаль, не представлений в Україні (але можна замовити з ЄС)
Розкішний, ідеальний нюд, який, нажаль, не представлений в Україні (але можна замовити з ЄС)

Привіт, красуні!

Судячи з відгуків на сайті Makeup, помаду Maybelline SuperStay Vinyl Ink або обожнюють, або ненавидять.

Хтось вважає її неприємною і липкою, а хтось захоплюється її шикарною стійкістю і крутим глянцевим фінішем.

Особисто я цю помаду дуже люблю! Була б моя воля (і гроші), я б скупила всі віддінки, бо палітра кольорів така, що очі розбігаються. В Україні офіційно представлено тільки 6 віддінків, але насправді їх набагато більше!

І як же чудово, що на Мейкапі є можливість замовити їх зі складу ЄС!

Сьогодні я хочу вам показати неймовірно красивий нюд, про який я давно мріяла, і який мене одразу підкорив.

Розкішний, ідеальний нюд, який, нажаль, не представлений в Україні (але можна замовити з ЄС)

Це віддінок 110 Awestruck!

Скільки б свотчів я не дивилася в інтернеті, все одно на різних дівчатах помада виглядає кожного разу по-різному.

Колір настільки складний і унікальний, що мені важко передати словами.

В мене насправді багато нюдових помад в колекції, але Maybelline SuperStay Vinyl Ink у віддінку 110 змогла здивувати.

Як правило, помаду я наношу без олівця, тому що у неї зручний аплікатор, яким можно легко промальовувати рівний контур.

Віддінок 110 Awestruck - це прохолодний рожево-коричневий нюд, з правильним підтоном. Я впевнена, що він не буде віддавати фіолетовим, або виглядати надто теплим. Тут ідеальний баланс.

Після нанесення, пару хвилин губи краше не стуляти, щоб помада як слід застигла, і не була надто липкою.

Звісно, липкість залишиться все одно, але вона не противна, і завдяки цьому помада дуже класно тримається на протязі дня.

Взагалі, я вважаю, що Maybelline зробив прорив в "помадному світі", зробивши глянцеву текстуру такою стійкою.

Так Maybelline Vinyl Ink може відбиватися на посуді, але вона також спокійно переживе і повноцінний обід. А якщо вам потрібна взагалі супер-залізобетонна стійкість, то краще звернути увагу на Maybelline SuperStay Matte Ink.

Я люблю обидві версії, але Vinyl Ink все одно мене зачаровує своїм красивим глянцевим неповторним фінішем.

Дякую за увагу 😘