Ta_nyaaaaaaa

Ніжний, ароматний зволожувальний крем для тіла

Ніжний, ароматний зволожувальний крем для тіла
Ніжний, ароматний зволожувальний крем для тіла
Ніжний, ароматний зволожувальний крем для тіла
Ніжний, ароматний зволожувальний крем для тіла

Привіт 😊

Дуже хочу розповісти про крем для тіла, який сподобався з першого нанесення, а з кожним наступним я закохувалася у нього все більше і більше.

Спершу запрошую до перегляду відео 🤗

Ніжний, ароматний зволожувальний крем для тіла

Крем випускається у пляшечці об‘ємом 200 мл.

Його ціна 200 грн. Однак зараз акція і коштує 160 грн, тому раджу звернути увагу.

Сама 100000% буду повторювати цей продукт. На акціях це робити особливо приємно 😌

Також бренд представляє крем-флюїд для тіла «Грейпфрут». Його я планую спробувати після виноградного.

У крем-флюїду дуже зручний дозатор у форматі помпи.

За собою помічаю, що таким кремом користуюся частіше, бо це приємніше, ніж лізти у тару рукою.

При виході з дозатора крем здається доволі густим, однак при нанесенні відразу відчувається легка саме гелево-кремова текстура.

Розповсюджується по ділянках тіла дуже легко і приємно, бо стає ще більше схожим на водичковий гель.

Пахне крем соковитим стиглим виноградом. Дуже нагадує аромат виноградного соку. Знову ж таки, переносить у дитинство)

Однак аромат не приторний, навіть трішки з кислинкою. На тілі залишається близько 2-4 годин, в залежності чи виходжу після нанесення на відкрите повітря.

Зазвичай не зациклююсь на складі засобів для тіла (може просто ще не прийшла пора 🤣), але у цьому кремі є те, на чому хотілось при зупинитись.

Формула крем-флюїду є:

👌🏻 гіпоалергенною

👌🏻 без парабенів

У складі містить багато поживних, відновлюючих, зволожуючих компонентів:

🍇 олія виноградних кісточок - зволожує, підвищує пружність й еластичність, пришвидшує регенерацію пошкоджених тканин, пом’якшує

🌼 екстракт ромашки - покращує зовнішній вигляд зневодненої, пошкодженої, роздратованої шкіри, зменшує почервонінн, сухість, пом’якшує і відновлює еластичність

🧪 цетилпальмітат - пом’якшувальних компонент формули, надає протизапальну та охолоджувальну дії на шкіру, сприяє швидкому загоєнню ран

🧬 сечовина проникає глибоко в шкіру, замикаючи вологість у шкірі та запобігаючи утворенню екзем. Вона створює захисний щит, який утримує вологу в шкірі зсередини, а ззовні захищає від шкідливих впливів

💧 натрію гіалуронат - форма гіалуроновоі кислоти, сприяє регенерації тканин, робить шкіру більш м’якою та гладкою

▫️д-пантенол має протизапальний ефект і заспокоює роздратовану шкіру

🔸токоферол ацетат - тип вітаміну Е, забезпечує антиоксидантні переваги для шкіри

🍇 виноградна вода - заспокоює роздратування

🫧 ферулова кислота - освітлює плями, вирівнює тон, сліди і рубці, підвищує пружність та еластичність

✨ бісаболол має потужні протизапальні, ранозагоювальні, антибактеріальні та антигрибкові властивості.

Деякі інші компоненти:

Цетеариловий спирт - розчинник, емульгатор, загусник.

Трегалоза - емолент та антиоксидант, зволожує, зберігає клітинну структуру та захищає від пошкоджень.

Поліакрилат натрію - загущувач, підсилювач текстури, має кондиціонуючі властивості - пом’якшує шкіру.

Перелічувати все інше не стану.

Тож загалом склад мені дуже подобається, здається доволі потужним, направлений і на зволоження, і на живлення, і на відновлення, а також заспокоєння шкіри 🔥

Як я уже згадувала, крем легко наноситься на тіло. Дійсно це такий флюїд, який швидко всотує шкіра, наче воду земля.

Бо при розподіленню по шкірі, крем перетворюється у легкий водянистий флюїд. Жодних відчуттів жирності чи будь-якого іншого дискомфорту.

При цьому після поглинання відразу дуже відчувається зволоження. Крім цього, шкіра сяє, вона наповнена вологою.

Мені подобається і те, що шкіра дуже м‘яка, підтягнута навіть на наступний день після використання.

А завдяки легкій текстурі, він ідеально підходить на літо чи загалом теплу пору року.

Не обтяжує, не жирнить. За потреби можна нашаровувати.

У використанні помірно економний, але до нього постійно тягнеться рука, тому розтягнути задоволення навряд чи вийде, доведеться замовляти новий!) Знову і знову хочеться відчути легку гелеву текстуру, приємний аромат і таку м’яку шкіру після нанесення 💚