Alina_Demchenko

Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn

Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn
Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn
Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn
Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn
Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn
Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn

Бальзами для губ - стали першим продуктом від бренду Mermade, який з'явився в моїй косметичці. На той момент, стара формула мені здавалось "занадто" : занадто рідка, занадто блискуча і занадто пахуча ( хоча аромати супер приємні). Я сприймала їх як блиски для губ з легеньким зволожуючим ефектом. І такої думки була не тільки я. І ось, як багато хто знає - бренд змінив формулу. Моя туба з чарівним єдинорігом майже закінчилась, а значить час розповісти свою думку.

По-перше те що зачаровує в цьому продукту - аромат. Солодкий, зефірний , з легкою кислинкою , має велику схожість з іншими ароматами з цієї лінійки, але все ж таки менш активний ніж в крему і пінці. Він мені здається більш натуральним. На губах аромат відчувається не так довго, то ж для тих хто не любить доволі активні віддушки - думаю вам теж підійде.

По-друге бальзам не має забарвлення і блискіток. Як на мене це на краще, бо в деяких видах блискітки були аж занадто.

В-третє текстура стала більш щільною. Вона перестала втікати з губ, плити і виливатися з флакону. І це приводить нас до головного - БАЛЬЗАМ ПОЧАВ ДІЯТИ.

Цю різницю я відчула одразу. Бальзам дійсно став гарно зволожувати мої губи .

Він не викликав в мене жодної алергічної реакцій, не пересушив губи, а навпаки підтримував їх нормальний вигляд. Ступінь зволоження : стандарта/середня.

Продукт доволі швидко вбирається, після чого губи стають більш гладкими, м'якими і приємними на дотик. Він прибирає невеличкі лущення. Практично не липне ( якщо тільки не нанести 10 шарів).

Змінення текстури пішло на краще цьому продукту і не дарма - він в мене майже закінчився. Аромат 10/10 ( мені подобається легка кислинка яка присутня тільки в бальзаму лінійки Magic Unicorn, бо а а ні в пінці, а ні в засобах для рук - я його не помічала). Для тих хто ще пам'ятає старі бальзами - нові здадуться великим кроком в правильному напрямі))

Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn
Підготуй губки до поцілунків : Зволожуючий бальзам для губ Mermade Magic Unicorn