Maryna 💫

Мій улюблений бренд гелів для душу Tesori d`Oriente . Два фаворити

Мій улюблений бренд гелів для душу Tesori d`Oriente . Два фаворити

Про бренд Tesori d`Oriente думаю знає багато хто. Я в них закохалася, коли спробувала їхні кондиціонери для білизни. А ось із гелями для душа познайомилася нещодавно.

Спочатку вирішила спробувати Tesori d´Oriente Persian Dream . Прочитавши відгуки я одразу зрозуміла, що мені він сподобається. Порівнювали його аромат із відомим Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 . І у відгуках мали рацію. Справді, є схожі ноти, але у Persian Dream легший мотив, звичайно. Це 100% потрапляння для любителів Baccarat Rouge 540 та важких, смачних ароматів.

•Верхні ноти:
апельсин, червоне яблоко, м‘ята
•Середні ноти:
гранат, жасмін, тикове дерево
•Базові ноти:
ваніль, амбра(бурштин), деревний аккорд, білий мускус

Ціна - 112 грн на знижці.

Стійкість на тілі десь 1 година.

Перейдемо до красеня Fiore Del Dragone . Зізнаюся чесно, у мене в планах спробувати ще кілька ароматів від Tesori d`Oriente . Але цей я повторюватиму знову і знову. Тягучий, манливий...ммм. Схожий на Persian Dream. Але тут, на мій ніс, більше мускусу. А я люблю мускус.

•Верхні ноти:

Абрикос, Мигдаль, Пітая
•Середні ноти:

Іланг - іланг, Апельсиновий цвіт, Жасмин, Тубероза
•Базові ноти:

Амбра, Ваніль, Мускус, Сандал

Ціна - 112 грн на знижці.

Стійкість на тілі десь 1 година.

Висновок такий: ті, хто любить свіжі, цитрусові аромати – ці гелі для душу точно не для вас.

А ось для тих, хто шукає в гелях для душу аромат парфумів, при чому схожих на бакару, ганімед та інші , це те, що треба. Я тепер фанат бренду Tesori d`Oriente і поки не спробую всі аромати їх гелів для душу – не заспокоюся.😼

Maryna 💫
0
1
Підписки