muza.olly

Крем, який зняв подразнення за 3 дні

Крем, який зняв подразнення за 3 дні

Хочу зауважити, що цей крем не аналог дешевого пантенолу. Чому він вартий своїх 350 грн розповідаю далі.

Почну з пакування. Дуже сподобалося, що засіб має декілька літражів, 40 та 100 мл. Зручно взяти невелику тубу засобу і потестити, чи точно він підходить. Хоча якщо чесно, хороших відгуків зустрічала набагато більше, ніж поганих.

Крем йде в коробці, на якій дуже інформативно показано, кому підійде цей засіб. Про всі компоненти в складі розповідати не буду, а то буде простирадло з тексту😁 але, хочу зупинитися на деяких дуже цікавих моментах. Не дивлячись на те, що тут на початку складу є силікони та олія ши крем не викликав висипань. Хоча у мене жирна шкіра, яка може реагувати на олії в складі. А тепер найголовніше, що робить цей крем особливим. Бо як я вже казала, це не просто пантенол.

Крем, який зняв подразнення за 3 дні
Крем, який зняв подразнення за 3 дні
Крем, який зняв подразнення за 3 дні
Крем, який зняв подразнення за 3 дні
Крем, який зняв подразнення за 3 дні
Крем, який зняв подразнення за 3 дні
Крем, який зняв подразнення за 3 дні

По-перше, Cicaplast B5 містить Трибіому. Це пребіотичний комплекс, який укріплює захисний бар’єр шкіри.

По-друге, Медекасозид є активним інгредієнтом Центели азіатської, яка бореться за запаленнями. А також в складі є й сама Центела.

По-третє, екстракт кореня якону також зміцнює захисні властивості шкіри.

По-четверте, тут є і сам Пантенол в 5% концентрації. Думаю за нього не треба пояснювати, ви і так в курсі)

Як бачимо, більшість компонентів направлені на те, щоб шкіра скоріше регенерувала і загоїлась💫

Тепер стосовно текстури. Крем досить щільний і мені це сподобалося. Коли шкіра дуже подразнена хочеться саме таких обволікаючих текстур. Запах дуже приємний, мені нагадав дитячий крем Червона шапочка)

Крем залишає після себе явне зволоження. Я би не використовувала його як щоденний крем, лише як сос засіб. І корисний він буде не тільки акнешникам, які перестаралися з кислотами. Але й людям з атопічним дерматитом та іншими подразненнями шкіри.

ВАЖЛИВО. Я би не радила наносити цей крем на свіжі опіки шкіри. Тут такий склад, який не направлений на те, щоб охолоджувати. А якраз це і потрібно робити в перші дні. Якщо наносити такі жирненькі крема опік буде проникати глибоко в шкіру. Тому, краще починайте його використовувати приблизно на 5-й день, так вам буде в 100 разів краще👌🏻

Плюси:

- швидко знімає запалення

- приємний запах

- сподобалось відчуття на шкірі

Мінуси:

- комусь може здатися не бюджетним засобом, але й склад тут не як в звичайного пантенолу)

Ох, багато я вам тут написала, ви ще живі?😁 В коментарях пишіть що нового дізналися з цього допису😊