khoroshaeva

Розпаковка приємного пакуночка)

Розпаковка приємного пакуночка)

Всім привіт✌️

Сьогодні хочу зробити розпаковку дуже приємного подаруночка, який мені зробила одна дуже гарна красуня - alena.rosee 💗

У пакуночку я побачила такі цікавинки:

  • Тонер для обличчя Balea Toner Beauty Expert Hydration - якось Альона написала, що їй дуже сподобався цей тонер, а я сказала, що й мені б було цікаво спробувати, навіть заскрінила його фото). Вона це запам'ятала та надіслала мені його на пробу, що дуже приємно. Тестуватиму найближчим часом, покладаю на нього великі надії).
  • Парфуми для волосся Balea Haarparfum Tropical Delight - щось новеньке для мене, проте дуже ароматне). Користуюся цим спреєм протягом тижня та він мені неймовірно подобається. Аромат цих парфумів дійсно фруктово-тропічний, наче тарілка стиглих соковитих фруктів. Однак, хочу зазначити, що аромат помірний, не душить, тому - ідеальний варіант для літа)
  • Скраб-сіль для тіла з папаєю Yoko Papaya Spa Salt - це також новенький для мене формат скрабу, який цікаво спробувати, вигляжає дуже яскраво).
  • Пробничок аромату Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa - я вважаю Альону ароматним гуру, бо ви бачили її професійні описи парфумів, якщо ні, то треба виправлятися: https://club.makeup.com.ua/profile/414871/ . З ароматом для мене, вона вгадала на 100%, бо мені подобаються фруктові запахи, а тут - справжній фруктовий коктейль з елегантними нотками півоніїї (моєї улюбленої квітки).
  • Ще у пакуночку були смачненькі солодощі, яких вже звичайно нема🤭

  • Пробничок аромату Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme
  • Відновлювальний бальзам для тіла Melvita Nectar De Miels
  • ВВ-крем Melvita Source de Roses BB
  • Антивікова сироватка для обличчя The Ritual Of Namaste Radiance Anti-Aging Serum
  • Денний крем Ritual of Namaste Glow Radiance Anti-Ageing
  • Пілінг-скраб з вітаміном від Balea
  • Зволожуюче молочко для тіла Peonia & Acido Ialuronico Latte Corpo від Bottega Verde:

Пробнички ще не відкривала, бо коли ти автор на makeup club, то спочатку треба сфотографувати, а вже потім відкривати🤣

З часом обов'язково розповім детальніше про кожний продукт)

Зіронька, alena.rosee дякую за цей приємний сюрприз та увагу, ти мені подарувала не тільки косметику, а ще й радісні емоції, яких зараз дуже не вистачає❤️