K_Filonenko

Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream

Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream

Нарешті я знайшла свій ідеальний крем для вечірнього догляду. Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream достатньо жирненький крем, який моя шкіра поглинає за секунди, як то кажуть "як в суху землю". Він так добре насичує шкіру, що я з нетерпінням чекаю вечора, щоб нанести цей крем перед сном.
А зранку моя шкіра гладенька і ніжна.
Крем має гарненьку білу упаковку, але без лопатки (може десь загубилася по дорозі до мене, або виробник не передбачав її), але в мене вони є ще з попередніх кремів.
Крем має жовтуватий колір, не дуже насичений цирусовий аромат, який ледь відчутний і просто мега приємну структуру бальзаму. Спочатку він здається дуже густим, але як тільки наносиш його на шкіру він починає легенько розподілятися і впитуватися. Спочатку я думала, що він просто розтає від тепла шкіри, але при цьому в жарку пору він не тече в баночці.
Хочу зазначити, що в мене суха й чутлива шкіра і мені він підійшов ідеально, впитується швидко, не липне, не залишає слідів на подушці, досить економний. Покращив загальний колір обличчя, вирівняв тон, м'яко й безпечно освітлює постакне. Крем відновлює ліпідний бар'єр шкіри і перешкоджає випаровуванню вологи. Має омолоджувальну дію, а заломи на шкірі стають менші.

А найцікавіше те, що у складі крему немає агресивних компонентів, так що його можна використовувати під час вагітності та грудного годування. Засіб є універсальним і підходить для використання як бальзам для губ та крем для повік.
Ну дуууже сподобався він мені, точно повторю))😍
РЕКОМЕНДУЮ!

Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream
Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream
Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream
Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream
Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream
Поживний вітамінний крем для сяйва шкіри Medi-Peel Dr.Deep VC Ultra Cream