Ta_nyaaaaaaa

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С Joko Blend

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С Joko Blend
Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С Joko Blend

Минулого разу я розповідала про ензимну пудру, яка була у наборі з пілінг-скаткою. Допис тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/40183/

Сьогодні дуже хочу розповісти про неймовірну, незрівнянну… пілінг-скатку 🤩

Я дуже довго приглядалася до скаток для обличчя, однак врешті-решт мій вибір пав на Joko Blend, про що ні на секунду не пошкодувала.

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С Joko Blend
Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С Joko Blend
Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С Joko Blend

Пакування у такому ж дизайні, як і ензимна пудра, тому повторюватися не буду. Відрізняється лише дозатор.

Об‘єм продукту 100 мл.

Ціна 358 грн, або ж набір (ензимка+скатка) 728 грн, який зараз на знижках 571 грн 🔥

На відміну від ензимки (там просто деякі складнощі), працює ідеально. Видає необхідну кількість продукту.

На 1 використання я натискаю на помру двічі.

Також мені подобається те, що під дозатором є захисна пломба, яка захищає від випадкових натискань. А щоб натиснути безпосередньо на дозатор, його спочатку слід прокрутити у вказаному напрямку.

Пілінг-скатка представлена у форматі гелю середньої густини. Крапля такої субстанції гарно тримає форму, не розтікається і не є надто густою.

Аромат відрізняється від ензимки. Пахне косметикою, у складі якої кислоти. Тобто зовсім незначна кислинка (як у більшості активів) та косметична віддушка.

Пілінг-скатка містить поєднання гліколевоі та молочної кислоти, які у комбо з вітаміном С доволі ніжно й делікатно відлущують ороговілі клітини шкіри.

Також вітамін С має антиоксидантні властивості, які допомагають сповільнити процеси старіння, підвищити пружність шкіри та її еластичність. Вітамін С Здатний освітлювати шкіру й вирівнювати тон.

Усе це в сукупності зменшує лущення й активізують процеси відновлення.

Використовую пілінг-скатку за інструкцією (хоча пару раз було частіше 👀)

Тобто 1-2 рази в тиждень, виключно на суху та чисту шкіру.

Роблю 2-3 натиски на дозатор, наношу скатку на обличчя та масажую декілька хвилини.

За цей час утворюються білі «катишки». Уже під ними відчувається наскільки м‘якою стала шкіра.

Після змивання я бачу вау-ефект. Шкіра неймовірно сяє, прям зсередини. Її тон став більш рівномірним (після того як зійшли почервоніння, бо продукт все-таки кислотний), а на вигляд і за відчуттями більш підтягнута та пружна.

На дотик шкіра настільки м‘яка, що я не пам’ятаю коли востаннє відчувала іі такою.

Крім того, уже через декілька годин після використання скатки помітила, як суттєво зменшилися наявні висипання. Тобто шкіра прийшла до нормального стану тааак швидко і всього завдяки пілінг-скатці Joko Blend. А все тому, що нічого нового, окрім неї не використовувала того вечора.

Також мені подобається використовувати її разом з ензимною пудрою, що у наборі. Тоді я отримую наче подвійне, додаткове очищення, шкіра наполірована. Дуже подобається такий ефект.

Отож набір з ензимки і скатки настільки мене здивував, що ними хочеться користуватися постійно 🥰

Мені рідко підходять подібні засоби, бо зазвичай вони надто агресивні для моєї чутливої шкіри. Однак Joko виявився ідеальним для мене. Тому я сміливо раджу її тим, хто має чутливу, суху шкіру, але хоче якісного очищення без травмування та подразнень 💕