Сойка

NYX Fat Oil Lip Drip у відтінках 04, 05, 08

NYX Fat Oil Lip Drip у відтінках 04, 05, 08

Хочу поділитися враженнями від блиску-олійки, яким люблю користуватися і в холод, і спеку, та застерегти щодо кількох нюансів.

NYX Fat Oil Lip Drip у відтінках 04, 05, 08

Об'єм: 4.8ml

Зроблено в: Тайвань

Пакування: Досить габаритне, носити з собою не самий зручний варіант. Але великий аплікатор того вимагає.

Аплікатор: Тут щось пішло не так. З одного боку, класний великий аплікатор, з іншого - продукт знаходиться на самому його кінчику. Тож в нанесенні треба до цього звикнути.

Текстура: Дуже густа, лягає щільним шаром і заповнює рельєф губ, дає гарний глянець. Не липка, але я відчуваю, що щось є на губах. У вітер краще добре прибрати волосся)

Аромат: Дуже приємно пахне варенням зі сливи чи малини.

Стійкість: Непогана, до прийому їжі глянець є.

Гарний холодний фіолетовий, на будь яку пору. На фото по контуру розтушований коричневатий олівчик.

Напівпрозорий, дає лише легкий відтінок губам.

Освіжаючий холодний червоний, в мене асоціюється з літом. По контуру теж олівчик, тільки світліший і більш нейтральний.

Як і попередній, дає лише легкий відтінок.

Улюблений з трьох. Коричневий з червонинкою, відтінок какао. Гарний на осінь, коли хочеться більш насичених кольорів. По контуру олівчик в тон.

Пігментованіший за інший, через що пігмент западає в складочки. В житті це не так помітно, тому я все одно його дуже люблю)

Не дивлячись на не ідельний аплікатор та западання в складочки одного відтінку, я все одно вважаю, що цей блиск-олійка вартий уваги.

Єдине, якщо ви все ж шукаєте олійку, а не блиск, варто обрати щось інше. Назва скоріше спричинена трендом на олійки, ніж реальною текстурою продукту. Мені сподобалося, як Nyx це обіграли: "ні, це не блиск, це товста олійка"))

В наступних відгуках розповім про версію Slick Click.

Дякую за увагу ❤️